SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Młodzi lekarze. Ostatni odcinek serialu. Pożegnanie z lekarzami

Młodzi lekarze. Ostatni odcinek serialu. Pożegnanie z lekarzami

06.03.2016, godz. 18:29
Młodzi lekarze odc. 10
Młodzi lekarze odc. 10 foto: materiały prasowe TVP1

Koniec serialu "Młodzi lekarze" w TVP1. Ostatni 10 odcinek "Młodych lekarzy" jest zarazem pożegnaniem z głównymi bohaterami, których losy widzowie śledzili przez kilka tygodni. Jak się skończą "Młodzi lekarze"?  Jak się potoczą losy Moniki Drobniak, Jadźki Kłapy-Zareckiej, Radka Smoczyńskiego, Edyty Szymańskiej, Maćka Tyczyńskiego

Młodzi lekarze odcinek 10 ostatni - niedziela, 6.03.2016, o godz. 21.55

W ostatnim 10 odcinku "Młodych lekarzy" rozpoczyna się kolejny ciężki dzień, który doktor Maciek spędza na SORze. Na oddział ratunkowy trafia m.in. pacjentka, która w wyniku upadku straciła mowę, a także stała bywalczyni w szpitalu – nosicielka wirusa HIV mająca problemy z alkoholem i narkotykami.

Zobacz: Młodzi lekarze. Poznaj bohaterów nowego serialu TVP1

Kilka oddziałów dalej z niezwykłym przypadkiem medycznym spotyka doktor Joanna. Jej pacjentka po przebytej chemioterapii cierpi, bo nie odrosły jej włosy. To bardzo rzadki przypadek. Jakie leczenie proponuje pani doktor?

Wyczerpujący dzień również przed doktorem Radkiem, który zajmuje się m.in. pacjentem z zawałem serca. Po nocnym obchodzie jedynie na chwilę kładzie się spać, by zaraz potem zerwać się do pilnej operacji.

Z kolei doktor Monika przygotowuje się do asysty podczas operacji laparoskopowej usunięcia macicy, którą przeprowadza wybitny specjalista z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej, prof. Mariusz Bidziński.

Patrz: Młodzi lekarze - streszczenia odcinków serialu

Tymczasem do Centrum Zdrowia Dziecka przyjeżdża mały Mateuszek, którego historię widzowie mieli okazję śledzić w minionych odcinkach programu. Dzięki zaangażowaniu lekarzy i mediów chłopcu udało się znaleźć kochającą rodzinę. W ostatnim 10 odcinku "Młodych lekarzy" widzowie będą świadkami skomplikowanej operacji, niezwykle ważnej dla dalszego rozwoju malucha.

W międzyczasie doktor Jadźka oprowadza po oddziale międzynarodową grupę uczniów, którzy planują wybrać medycynę jako swój przyszły zawód. Doktor Radek chwali się swoim pierwszym artykułem naukowym. Z kolei doktor Edyta wystąpuje podczas konferencji Kliniki Pediatrii jako najmłodsza prelegentka. Podczas tego wydarzenia widzowie poznają drugie oblicze tej młodej pani doktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: