SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Młodzi lekarze. Pacjentka Joanny trzeci raz łamie nos

Młodzi lekarze. Pacjentka Joanny trzeci raz łamie nos

28.02.2016, godz. 18:29
Młodzi lekarze odc. 9
Młodzi lekarze odc. 9 foto: materiały prasowe TVP1

Główni bohaterowie serialu "Młodzi lekarze" każdego dnia mają do czynienia z wyjątkowymi pacjentami, którymi starają się pomóc za wszelką cenę. W 9 odcinku "Młodych lekarzy" chirurg plastyczny, doktor Joanny Wiśniewska-Goryń, chce operować młodą kobietę, która aż trzy raz złamała sobie noc. Lekarze z "Młodych lekarzy" dzielą się też z widzami swoimi przemyśleniami na temat trudnych przypadków, z którymi przyszło im się do tej pory zmierzyć.

"Młodzi lekarze" odcinek 9 - niedziela, 28.02.2016, godz. 21.25 w TVP1

W 9 odcinku "Młodych lekarzy" po raz kolejny widzowie są świadkami niezwykłego wydarzenia. Co tym razem zdarzy się na szpitalnych oddziałach odwiedzanych przez kamery serialu "Młodzi lekarze"?

Zobacz: Młodzi lekarze. Poznaj bohaterów nowego serialu TVP1

Na szpitalny oddział ratunkowym do doktora Maćka Tyczyńskiego trafia pacjent w stanie krytycznym. Mężczyzna doznał rozległego wylewu krwi do mózgu po upadku. Ważna jest się każda minuta. Ze stresującą sytuacją ma do czynienia również doktor Monika Drobniak, która wezwana zostaje do nagłego porodu.

Tymczasem ze śmiercią chorego musi się zmierzyć się doktor Radek Smoczyński. Jego pacjent zmarł nie doczekawszy przeszczepienia serca. Operacja miała odbyć się kilka dni później… Dla młodych lekarzy takie sytuacje za każdym razem są dużym przeżyciem.

W 9 odcinku "Młodych lekarzy" jesteśmy również świadkami niecodzienego wydarzenia. W Centrum Zdrowia dziecka poznajemy chłopca, który uległ poważnemu wypadkowi. Wydawało się, że w najlepszym przypadku mały pacjent do końca życia będzie pozostawał w śpiączce. Tymczasem swobodnie siedzi na łóżku, a nawet wdaje się w przekorną wymianę zdań z doktor Jadźką Kłapą-Zarecką.

Patrz: Młodzi lekarze - streszczenia odcinków serialu

W międzyczasie doktor Joanna po raz kolejny spotka się ze swoimi pacjentkami, Agatą i Lubow, które będą bardzo zadowolone z pierwszych efektów rekonstrukcji piersi.

Tym razem do doktor Joanny o pomoc zwróci się również młoda dziewczyna z niebywałym pechem. Już po raz trzeci złamała nos i aż prosi się, by został on raz na zawsze naprawiony. Jak doszło do tego niefortunnego wypadku? Kto jest jego sprawcą i jaka będzie diagnoza pani doktor?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: