SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Młodzi lekarze. Nietypowi pacjenci w szpitalu. Lekarze przyjmują na oddział kryminalistę

Młodzi lekarze. Nietypowi pacjenci w szpitalu. Lekarze przyjmują na oddział kryminalistę

21.02.2016, godz. 02:00
Młodzi lekarze odcinek 8
Młodzi lekarze odcinek 8 foto:

"Młodzi lekarze" znów będą mieli pełnie ręce roboty! Jak tym razem potoczą się losy bohaterów? Czy doktor Maciek poradzi sobie z pacjentem przywiezionym wprost z aresztu? Gdzie wyjeżdża doktor Edyta? Jakie nowinki technologiczne pozna doktor Jadźka? Jaka niespodzianka czeka na małego Mateuszka? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowym odcinku serialu "Młodzi lekarze".

"Młodzi lekarze" odcinek 8- niedziela, 22.02.2016, godz. 21.25 w TVP1

24-godzinny dyżur w szpitalu ginekologiczno-położniczym rozpocznie doktor Monika. Jedną z jej pierwszych pacjentek będzie Magda. Widzowie mieli okazję poznać ją w pierwszym odcinku serii, kiedy pojawiła się u doktor Joanny z zamiarem poddania się operacji rekonstrukcji piersi po przebytej rok wcześniej mastektomii. Okazało się jednak, że jest w ciąży. Do doktor Moniki zgłosi się z bólami pachwinowymi.

Zobacz: Młodzi lekarze. Poznaj bohaterów nowego serialu TVP1

W Centrum Zdrowia Dziecka wrócimy do historii małego Mateuszka, który pozostaje pod opieką doktor Edyty i doktor Jadźki. Porzucony i schorowany chłopiec doczeka się prawdziwego cudu. Kamery pokażą ludzi o ogromnych sercach, którzy postanowili stworzyć malcowi prawdziwy dom. Tymczasem na kardiochirurgii szpitala MSW u doktora Radka widzowie poznają niebywałego pacjenta. Pan Gabriel przyzna, że od 30 lat nie odwiedzał lekarzy. Teraz będzie czekać go operacja tykającej bomby zegarowej.

Kilka pięter niżej w tym samym szpitalu do doktora Maćka trafi pacjent wprost z aresztu śledczego, który uskarża się na bóle w klatce piersiowej i domaga się operacji. Po całonocnym dyżurze, nie mając nawet czasu na przebranie się w prywatne ubranie, Maciek popędzi na badanie swojego niedawno narodzonego synka.

Przeczytaj: Młodzi lekarze - streszczenia odcinków serialu

Z kolei na oddziale chirurgii plastycznej doktor Joanna przeprowadzi operację nawisu skóry brzucha. Stanowi on częsty problemem u wielu kobiet, które przeszły cesarskie cięcie lub w bardzo szybkim tempie zrzuciły wagę. Doktor Edyta na jakiś czas pożegna się ze współpracownikami i wyjedzie na wymarzony staż do paryskiej kliniki. Tymczasem doktor Jadźka pojedzie do Zabrzańskiej Kliniki Urologii. Przy okazji tej wizyty zapozna się z pewnymi nowinkami technologicznymi. Co powiecie na protezęmęskiego członka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: