SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Młodzi lekarze. Poród niewidomej pacjentki doktor Moniki

Młodzi lekarze. Poród niewidomej pacjentki doktor Moniki

31.01.2016, godz. 18:30
Młodzi lekarze odcinek 5
Młodzi lekarze odcinek 5 foto: materiały prasowe TVP1

Losy lekarz i pacjentów, którzy są bohaterami serialu dokumentalnego "Młodzi lekarze" za każdym razem dostarczają widzom wielu emocji i wzruszeń. W 5 odcinku serialu "Młodzi lekarze" nie będzie inaczej. Kamery pokażą bowiem poród niewidomej pacjentki doktor Moniki Drobniak. Z kolei pediatora Edyta Szymańska zajmuje się małym Mateuszek, porzuconym przez rodziców chłopcem w Centrum Zdrowia Dziecka.

"Młodzi lekarze" odcinek 5 - niedziela, 31.01.2016, o godz. 21.25

Od pierwszego odcinka serialu "Młodzi lekarze" widzowie mogą śledzić przebieg ciąży niewidomej pacjentki doktor Moniki. W 5 odcinku "Młodych lekarzy" doczekamy się finału. Na świat przyjdzie długo wyczekiwana córka niepełnosprawnej pary. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak wyglądały pierwsze chwile małej Uli na świecie.

Zobacz: Młodzi lekarze. Poznaj bohaterów nowego serialu TVP1

Wiele emocji będzie towarzyszyło również młodej lekarce robiącej specjalizację z medycyny rodzinnej Jadźce Kłapie-Zareckiej. Pod jej opieką w Centrum Zdrowia Dziecka znajduje dziewczynka chorująca na nowotwór. Doktor Jadźka wciąż uczy się pracy z małymi, poważnie chorymi pacjentami. Jak przyznaje, to dla niej duże wyzwanie.


W Centrum Zdrowia Dziecka pracuje także pediatra Edyta Szymańska. Tym razem opiekuje się pacjentem po przeszczepie wątroby. W planach miała również zabieg u małego Mateuszka porzuconego przez rodziców, którego widzowie mieli okazję poznać w minionym odcinku.

Niestety chłopczyk nie będzie czuł się najlepiej. Odwiedzą go za to mistrzowie w terapii śmiechem – doktor Plaster i siostra Gwarancja z Fundacji Czerwone Noski, co nieco poprawi mu humor. Obserwując szczęśliwego malca, cały szpital będzie życzył mu wspaniałej, kochającej rodziny, która przyjmie go jak własnego syna.

Patrz: Młodzi lekarze - streszczenia odcinków serialu

Doktor Joanna Wiśniewska-Goryń, która ma już za sobą skończoną specjalizację z chirurgii ogólnej, przygotowuje się do egzaminów z chirurgii plastycznej. Tym razem jej pacjentem będzie m.in. pan Krzysztof. Kilka lat temu podczas pracy przeciął sobie wargę szlifierką. Po tym wypadku pozostały mu rozległe blizny. Doktor Joanna postara się to naprawić.

Z kolei kardiolog Maciej Tyczyński w 5 odcinku "Młodych lekarzy" zadebiutuje jako prelegent na konferencji naukowej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: