SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Młodzi lekarze. Ginekolog Monika Drobniak odbiera poród Marty

Młodzi lekarze. Ginekolog Monika Drobniak odbiera poród Marty

14.02.2016, godz. 17:00
Młodzi lekarze odcinek 7
Młodzi lekarze odcinek 7 foto: materiały prasowe TVP1

Prawdziwi lekarze, główni bohaterowie serialu "Młodzi lekarze" kolejny raz muszą się zmierzyć z wyzwaniami podczas wkraczania w wymagający świat medycyny. W 7 odcinku serialu "Młodzi lekarze" ginekolog położnik Monika Drobniak towarzyszy położnej Iwonie podczas naturalnego porodu Marty. Jej poprzednia niewidoma pacjentka zjawia się w szpitalu z córeczką Ulą, która przechodzi badanie wzroku.

"Młodzi lekarze" odcinek 7- niedziela, 14.02.2016, godz. 21.25 w TVP1

W 7 odcinku serialu "Młodzi lekarze" nadchodzi ważny dzień dla niewidomej pacjentki doktor Moniki i jej męża. Ich mała córeczka Ula przejdzie specjalistyczne badanie wzroku, które ma dać odpowiedź na pytanie, czy niemowlę odziedziczyło po matce wadę wzroku. Wszyscy, łącznie z młodą lekarką, będą bardzo przejęci czekać na wyniki.

Zobacz: Młodzi lekarze. Poznaj bohaterów nowego serialu TVP1

Doktor Monika będzie też asystować położnej przy porodzie naturalnym Marty. Na koniec zszyje pacjentkę. Mimo tego, że w szpitalu znana jest z perfekcyjnego szycia, będzie tą sytuacją bardzo zestresowana.

Zabieg wycięcia tętniaka aorty i naprawy zastawki, który przeprowadzał będzie doktor Radek, zamieni się w dramatyczną walkę z czasem. Przed młodym lekarzem i całym zespołem bardzo trudne zadanie poradzenia sobie z pojawiającymi się co chwila nowymi problemami. Jak zakończy się operacja? Czy doktor Radek zachowa zimną krew?

Z kolei doktor Joanna przeprowadzi dwie operacje rekonstrukcji piersi. Zabiegowi poddadzą się Agata i Lubow – przyjaciółki, które poznały się w klubie amazonek.

Patrz: Młodzi lekarze - streszczenia odcinków serialu

Tymczasem doktor Maciek będzie musiał zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami w szpitalu, a także poradzić sobie z rozbrykaną córką, która nie do końca odnajduje się w roli starszej siostry. Dziewczynce nie podoba się, że uwaga ukochanego taty nie skupia się już tylko i wyłącznie na niej. Czy Maciek poradzi sobie w tej sytuacji?

Doktor Jadźkę czeka w Strachówce, gdzie pracuje w każdy piątek, nie lada niespodzianka. W tłumie pacjentów oczekiwać będzie specjalna delegacja koła gospodyń wiejskich. O co poproszą Jadźkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: