SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy "Młody papież", czyli kontrowersyjny nowy serial HBO - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

"Młody papież", czyli kontrowersyjny nowy serial HBO - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

24.10.2016, godz. 15:43
Młody papież nowy serial HBO
"Młody papież" nowy serial HBO foto: HBO

"Młody papież" już wkrótce trafi do emisji w HBO. Po roku pracy na planie, już 28 października 2016 roku będziemy mogli zobaczyć serial "Młody papież" na małych ekranach oraz w internecie. Produkcja jest niecierpliwie wyczekiwana, ponieważ chociaż nie było jeszcze odcinka premierowego, producenci podjęli decyzję o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem "Młodego papieża". O czym opowiada nowy serial HBO? Na czym polega jego fenomen?

"Młody papież" nowy serial HBO, premiera w HBO, piątek 28.10.2016

Na samym wstępie warto wspomnieć, że główną rolę w serialu "Młody papież" gra Jude Law, aktor dwukrotnie nominowany do Oskara, raz za drugoplanową rolę w filmie "Utalentowany pan Ripley", oraz po raz drugi - za główną rolę w filmie "Wzgórze nadziei". Jude zagra w serialu "Młody papież" postać wzbudzającą wśród niektórych kręgów kontorwersje - Lenny'ego Belardo, najmłodszego papieża pochodzenia włosko-amerykańskiego, który został wyklęty przez kościół. Jako prawa ręka Boga przybiera imię Piusa XIII.

Zobacz: Rodzinka.pl 9 sezon. Małgorzata Kożuchowska boska w każdym calu

Na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji ogłoszono, że jeszcze w tym roku zaczną się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu o "Młodym papieżu". Historia jest ciekawa, a jednocześnie nieco przerażająca. Jednakże można zauważyć, że przez ostatnie kilka lat seriale o takich postaciach jak Pius XIII, czyli o ekscentrykach, osobach z mocno skonfliktowanym charakterem, wydają się odnosić największe sukcesy.

Historia Piusa w nowym serialu "Młody papież" będzie zahaczała o tematykę samotności w tłumie, a najwyżsi Kościoła przekonają się, że pozory potrafią bardzo łatwo zmylić. Wybiorą na papieża dobrze zapowiadającego się młodego kleryka, a skończą pod władzą... potwora? Ewidentnie za wszelką cenę będą chcieli pozbawić go wcześniej nadanej mu przez nich władzy.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Artur Barciś przez Żaka nie chciał grać w serialu

Zapowiedź serialu pod reżyserią Paolo Sorrentino wskazuje na to, że Pius III będzie musiał walczyć o utrzymanie swojej pozycji w kościele. W innych rolach będą mu towarzyszyć Diane Keaton, Silvio Orlando, Javier Camara, Scott Shepherd, Cécile de France , Ludivine Sagnier, Toni Bertorelli oraz James Cromwell. Premiera już w piątek 28.10.2016 roku w HBO.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: