SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Misiek Koterski jako czarny charakter? Kogo naprawdę zagra w serialu kryminalnym Czwórki?

Misiek Koterski jako czarny charakter? Kogo naprawdę zagra w serialu kryminalnym Czwórki?

15.11.2016, godz. 15:26
Misiek Koterski jako czarny charakter? Kogo naprawdę zagra w serialu kryminalnym Czwórki?
foto: materiały prasowe TV4

Czy Miśka Koterskiego można wyobrazić sobie w roli seryjnego mordercy? Jak sam przyznaje chętnie wcieliłby się w taką rolę: Zawsze wolałem […] czarne charaktery. One bardziej mnie pociągały. No ale ja ze swoim charakterem chyba nigdy takiej roli nie dostanę, chociaż bardzo żałuję, bo każdy z nas ma tą swoją ciemną stronę i fajnie byłoby to kiedyś pokazać - opowiada na planie serialu kryminalnego „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Jednak scenarzyści serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” przewidzieli dla niego inną, nieco przewrotną, rolę: niesfornego, zabawnego i nieprzewidywalnego - a być może także niebezpiecznego - bohatera, w której zobaczymy go już w środę (16 listopada o godz. 20).

O tym, jak zabawny zbieg okoliczności z udziałem Marka Włodarczyka sprawił, że zagrał w „Sprawiedliwych…”, o swojej roli i pracy na planie oraz o postaciach w jakie miałby ochotę się wcielić opowiada przed kamerą.

W nowym serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który stał się kolejnym hitem Czwórki i gromadzi już regularnie ponad 1,3 mln widzów, aktor znany m.in. z „Pierwszej miłości” wystąpi obok Marka Włodarczyka (naczelnik Edward Kubis), Dariusza Karpińskiego (komisarz Adam Stasiak) oraz Weroniki Lewoń (aspirant Maria Przybylska).

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: