SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Miodowe lata. Powrót kultowego serialu z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem

Miodowe lata. Powrót kultowego serialu z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem

08.06.2016, godz. 02:00
Miodowe lata: Cezary Żak, Artur Barciś
foto: © AKPA

Jeden z najpopularniejszych polskich seriali wszech czasów może wrócić na antenę! Jak dowiedział się "Super Express", już w przyszłym roku możemy oglądać nową serię "Miodowych lat". To świetna wiadomość nie tylko dla widzów, ale także dla Cezarego (55 l.) i Katarzyny (53 l.) Żaków. Po zakończeniu "Rancza" nie mają już tak dobrych propozycji pracy. Jesienią mogliby wejść na plan.

- Serial niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, bo wciąż można obejrzeć stare odcinki. Skoro aktorzy nie mają teraz pracy, można by ich ponownie wykorzystać. W grę wchodzi albo jeden sezon serialu, albo film kinowy, coś w rodzaju "Rancza Wilkowyje" - mówi nam osoba z produkcji "Miodowych lat".

- Do tego potrzebny jest dobry scenariusz. Zrobienie tego dla pieniędzy nie wchodzi w rachubę - pod takim warunkiem zadeklarował swój ponowny udział Artur Barciś, czyli filmowy Norek.

Zobacz: Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

Fabuła miałaby opowiadać o dalszych losach Krawczyków, Norków i ich dojrzewających już dzieciach. "Miodowe lata" po raz pierwszy zostały pokazane widzom w 1998 roku przez Polsat. Po pięciu latach zakończono emisję, po czym wrócono do produkcji w 2004 roku pod nazwą "Całkiem nowe lata miodowe".

Zmiana nie spodobała się widzom. Po jednym sezonie serial zniknął, a grający w nim aktorzy Cezary Żak (55 l.), Artur Barciś (60 l.), Dorota Chotecka (50 l.), Katarzyna Żak (53 l.) i Marta Lipińska (76 l.) znaleźli zatrudnienie w "Ranczu". W tym roku ogłoszono jednak koniec tego serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: