SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Marcin Kuźmiński nie żyje. Aktor zmarł na wakacjach w Chorwacji. Jaka była przyczyna śmierci?

Marcin Kuźmiński nie żyje. Aktor zmarł na wakacjach w Chorwacji. Jaka była przyczyna śmierci?

13.07.2016, godz. 23:05
Marcin Kuźmiński
foto: EAST NEWS

Marcin Kuźmiński (52 l.) nie żyje. Aktor znany seriali takich jak "Barwy szczęścia", "Czas honoru", "Prawo Agaty", "Przepis na życie", "Aż po sufit" i "Plebania". O śmierci Marcina Kuźmińskiego poinformowały krakowskie media. Obecnie niewiele wiadomo na co zmarł aktor. Marcin Kuźmiński umarł nagle na wakacjach w Chorwacji.

Marcin Kuźmiński nie żyje. Krakowskie media jako pierwsze podały informację o śmierci Marcina Kuźmińskiego, który zmarł w czasie urlopu. Aktor pojechał na wakacje do Chorwacji, ale na miejscu doszło do tragedii. Oficjalna przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana.

Zobacz: Rodzinka.pl. Babcia Janina zniknie z Rodzinki.pl po śmierci Haliny Skoczyńskiej

"Jesteśmy wstrząśnięci wiadomością o nagłej śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela Marcina Kuźmińskiego – wspaniałego aktora Teatru im. Juliusza Słowackiego" - informację o śmierci aktora potwierdził także teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Kim był Marcin Kuźmiński i kogo grał w serialach?

Marcin Kuźmiński był aktorem serialowym, choć grywał głównie epizodyczne role. W "Barwach szczęścia" pojawił się jako mecenas Żak, w "Na Wspólnej" był profesorem Kaniowskim, w "Czasie honoru" sędzią Wojskowego Sądu Specjalnego, a w "Przepisie na życie" szefem Poli.

To już kolejna przykra informacja w niedługim czasie. W czerwcu odeszła , która wcielała się w rolę babci Janiny w "Rodzince.pl".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: