SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Małolaty. Problemy zbuntowanej młodzieży w nowym serialu Polsatu. Kim są bohaterowie?

Małolaty. Problemy zbuntowanej młodzieży w nowym serialu Polsatu. Kim są bohaterowie?

28.02.2016, godz. 15:20
Małolaty - serial paradokumentalny Polsatu
Małolaty - serial paradokumentalny Polsatu foto: Polsat

"Małolaty" to nowy serial paradokumentalny. Opowiada o problemach współczesnej młodzieży. Premiera serialu "Małolaty" w telewizji Polsat w poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 16.55. Kim są bohaterowie z serialu "Małolaty"?

Kim są bohaterowie serialu "Małolaty"?

Każdy odcinek serialu "Małolaty" jest oddzielną historią poszczególnego młodego człowieka. Łączy ich jedno - nie radzą sobie w trudnych sytuacjach. Zostawieni samym sobie uciekają w agresję, używki, wagarują.

Widzowie serialu "Małolaty" wchodzą intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata innego zbuntowanego, dojrzewającego nastolatka. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych zakamarków, zabawnych a nierzadko też dramatycznych wydarzeń.

Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie - to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Wszystkie historie widzimy oczami nastolatków, niejako wchodzimy w ich skórę. To właśnie jest największą siłą "Małolatów".

Bohaterką 1 odcinka "Małolatów" jest 16-letnia Asia. Dobra dotychczas uczennica liceum opuszcza się w nauce, jest agresywna wobec kolegów z klasy, ale także wobec matki. Co jest powodem tej zmiany? Jaką skrywa tajemnicę?

Bohaterem innej historii będzie Marcin, który wraz z kolegami wrzuca do internetu filmy pokazujące ich głupie żarty. Jedną z ofiar nastolatków staje się pochodzący z rozbitej rodziny Tomek.

Chłopcy publikują w internecie film, na którym znęcają się nad Tomkiem w toalecie. Jakie konsekwencje może pociągnąć za sobą lekkomyślne zachowanie nastolatków? Czy Marcin zrozumie, że źle postąpił?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: