SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zuza i Filarski zakończą swój romans?

M jak miłość. Zuza i Filarski zakończą swój romans?

24.12.2015, godz. 09:30
M jak miłość po wakacjach 2015. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość po wakacjach 2015. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co będzie z Zuzą (Jolanta Fraszyńska) i z Filarskim (Andrzej Precigs) w nowych odcinkach ''M jak miłość''? Ojciec Kingi (Katarzyna Cichopek) znalazł miłość swojego życia? Nic z tych rzeczy! Wygląda na to, że Zbyszek znów zakochał się w niewłaściwej osobie. Jolanta Fraszyńska zdradziła, że jej związek z Filarskim niedługo dobiegnie końca. Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość'' w 2016 roku?

Zuza wpadła w sidła Zbyszka, ale chyba niedługo tego pożałuje. To nie będzie wielka miłość rodem z bajki! Scnearzyści ''M jak miłość'' nie połączą opiekunki z ojcem Kingi. Aktorka zdradziła niedawno, że ten wątek szybko ucichnie.

Zobacz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi Bilskiemu dziecko?

Do tej pory Zbyszek szukał miłości swojego życia. W końcu trafił na Zuzę, która nabrała się na jego sztuczki! Filarski jest przekonany, że to kobieta jego życia i wkrótce ją poślubi. Ale mamy dla Was przykrą wiadomość - żadnego ślubu nie będzie1

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Ula nie zniszczy ich miłości

-Ojciec Kingi opiekował się już wieloma kobietami. Ma taką słabość. Mi to pasowało, bo nie traktowałam jego starań poważnie - i słusznie. Ten wątek rzeczywiście rozwinie się jakoś i jakoś się zakończy. Zobaczymy jaki scenarzyści mieli pomysł na postać Zuzy - mówi tajemniczo aktorka w ''Pytaniu na Śniadanie''.

Wygląda na to, że ojciec Kingi przeżyje kolejne miłosne załamanie... A szkoda.

Najnowsze odcinki za darmo online serialu Sala Operacyjna Odwiedź nas na fokus.tv!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: