SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zuza to dobra partnerka dla Filarskiego. Ojciec Kingi wreszcie znalazł miłość swojego życia

M jak miłość. Zuza to dobra partnerka dla Filarskiego. Ojciec Kingi wreszcie znalazł miłość swojego życia

22.12.2015, godz. 14:00
M jak miłość. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza Marszałek (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza Marszałek (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kolejny ślub w ''M jak miłość''? Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs) zapewnia, że ożeni się z Zuzą (Jolanta Fraszyńska). W 1186 odcinku ''M jak miłość'' nawet była żona Filarskiego polubi jego nową wybrankę. Krystyna (Hanna Mikuć) pogratuluje Zbyszkowi, bo dojdzie do wniosku, że opiekunka jest właśnie tą osobą, której całe życie szukał. Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1186 - poniedziałek, 28.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Filarski wreszcie trafił na kobietę swojego życia? Na to wygląda! Zuza jest idealna i świetnie go rozumie. On także potrafi słuchać i pocieszać nową partnerkę. Jak długo to potrwa?

Zobacz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi Bilskiemu dziecko?

Ojciec Kingi jest przekonany o tym, że trafił na kobietę swoich marzeń. W 1185 odcinku ''M jak miłość'' podczas przygotowań do ślubu Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) Zduńska pyta ojca, czy traktuje ten związek poważnie. Do tej pory szybko się odkochiwał i szukał dalej...

Filarski zapewnia jednak, że jest pewien swoich uczuć i nie będzie więcej szukać, bo właśnie trafił na kobietę swoich marzeń - Zobaczysz, ja się z nią ożenię! - powie Zbyszek, ale jego córka nie uwierzy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

W 1186 odcinku ''M jak miłość'' Zuza spotka się z byłą żoną Zbyszka. Filarska będzie nią zachwycona i żegnając się z byłym mężem pogratuluje mu nowej miłości. Albo Zuza jest mu pisana, albo Krystyna po prostu odetchnęła z ulgą!

Najnowsze odcinki za darmo online serialu Sala Operacyjna Odwiedź nas na fokus.tv!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: