SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zmarł Witold Pyrkosz. Aktorzy z "M jak miłość" opłakują seniora

M jak miłość. Zmarł Witold Pyrkosz. Aktorzy z "M jak miłość" opłakują seniora

22.04.2017, godz. 14:46
M jak miłość odcinek 1225. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1225. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Nie żyje znany i kochany przez miliony, aktor Witold Pyrkosz. Odtwórca roli Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość" odszedł z tego świata, o czym fanów "M jak miłość" poinformował oficjalny profil produkcji na Facebooku. Aktorzy współpracujący z Witoldem Pyrkoszem głośno opłakują odejście mistrza.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

-Odszedł dzisiaj nasz Przyjaciel, wielki Aktor, najważniejszy człowiek z naszej serialowej rodziny i kochany przez miliony Polaków Lucjan Mostowiak.
Mieliśmy to szczęście, że przez wiele lat był naszym kolegą, Mistrzem i nauczycielem. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia żonie Krystynie i całej rodzinie.
Witku nigdy Cię nie zapomnimy, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze! Kochamy Cię... - w ten sposób swój żal wyraziła w imieniu całej produkcji oficjalna strona serialu, mjakmilosc.tvp.pl. Witold Pyrkosz był w serialu "M jak miłość" od samego początku, aż do samego końca. Zresztą wielokrotnie powtarzał, że pragnie odejść "na deskach teatru". Koledzy i koleżanki współpracujący z Witoldem Pyrkoszem na planie produkcji serialu "M jak miłość" głośno okazują swój smutek po stracie mistrza:

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie żyje

Przeczytaj: M jak miłość. Co dalej z Lucjanem Mostowiakiem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: