SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zbigniew Stryj jakiego nie znacie. Największa tajemnica Roberta Bilskiego

M jak miłość. Zbigniew Stryj jakiego nie znacie. Największa tajemnica Roberta Bilskiego

12.08.2016, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) jest tajemniczy, ale nie tylko w "M jak miłość". Aktor także niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak udało się coś z niego wyciągnąć! Zbigniew Stryj, czyli serialowy kochanek Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" zdradził gdzie mieszka i co najchętniej robi w wolnym czasie.

Zbigniew Stryj od jakiegoś czasu wciela się w postać Roberta Bilskiego w "M jak miłość". Aktor rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale teraz zrobił wyjątek. Zdradził gdzie mieszka i przyznał, że Warszawa to tylko jego miejsce pracy - to właśnie tu przyjeżdża na plan serialu.

- To jest tylko miejsce, gdzie czasami pracuję. Mieszkam z rodziną – żoną i dwiema dorosłymi córkami – w Zabrzu. To jest taka dobra i wspaniała stabilizacja, która daje mi siłę, radość i szczęście – zdradza gwiazdor w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej – Katowice”.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Robert Bilski w więzieniu manipuluje Marysią by wyjść na wolność - ZWIASTUN

A jak aktor spędza wolny czas? - Mało mam tych wolnych chwil. Ale jak już się trafiają, to spędzam je z rodziną. Lubię czytać książki, szczególnie o II wojnie światowej w Afryce. Uwielbiam też muzykę – od 12. roku życia słucham ciężkiego rocka. Bardzo często jeżdżę na koncerty. Najchętniej słucham AC/DC, Black Sabbath, Manowar, a z polskich TSA i Złe Psy – wyznaje artysta, którego już niedługo znów zobaczymy na ekranie TVP2. Robert nadal będzie mieszać w głowie zakochanej w nim po uszy Marysi!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: