SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Witold Pyrkosz nie miał sił grać

M jak miłość. Witold Pyrkosz nie miał sił grać

22.04.2017, godz. 13:27
M jak miłość odcinek 1250 Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1250 Lucjan (Witold Pyrkosz) foto:

Witold Pyrkosz (90 l.) był jednym z najstarszych, czynnych zawodowo aktorów w Polsce. Od szesnastu lat wcielał się w postać Lucjana Mostowiaka w uwielbianym przez Polaków serialu "M jak miłość". Chyba nikt nie wyobraża sobie, że nagle mogłoby go w nim zabraknąć. Ale niestety... Jak dowiedział się "Super Express", w najnowszych odcinkach aktor będzie pojawiał się coraz rzadziej. - To nieuniknione, biorąc pod uwagę stan, w jakim się znajduje - powiedziała nam niedawno osoba z produkcji.

W grudniu 2016 Witold Pyrkosz świętował 90. urodziny. Wciąż jednak chciał pracować. Niestety nie na wszystko pozwalało mu zdrowie. Od kilku lat mówiło się o jego problemach zdrowotnych. W 2012 roku pojawiły się u niego nieznośne bóle nóg i miał kłopoty z chodzeniem. Scenarzyści znaleźli na to sposób i w większości scen aktor pojawił się w pozycji siedzącej. Potem można było usłyszeć pogłoski, że aktor nie może opanować większych partii tekstowych. Teraz sytuacja jest jeszcze poważniejsza. Pan Witold tracił siły i coraz gorzej znosi trudy dnia pracy na planie.

Zobacz: M jak miłość. Marek Mostowiak chory na raka ukrywa przed rodziną swoje problemy

Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się ograniczyć udział Pyrkosza w produkcji do minimum. Więcej miejsca poświęcono teraz młodym bohaterom oraz nowym postaciom.

- W serialu pojawiają się kolejne wątki, które podobają się widzom. Scen z udziałem serialowego Lucjana jest mniej, ale to oczywiste, zważywszy na stan, w jakim znajduje się aktor - usłyszeliśmy w produkcji. Na razie nie oznacza to, że aktor całkowicie zniknie z serialu. Rola w "M jak miłość" jest dla niego jedyną dodatkową możliwością dorobienia do emerytury. Za każdy odcinek ze swoim udziałem otrzymywał 3 tys. złotych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: