SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Witold Pyrkosz krytykuje M jak miłość! Mocne słowa serialowego Lucjana

M jak miłość. Witold Pyrkosz krytykuje M jak miłość! Mocne słowa serialowego Lucjana

26.01.2016, godz. 11:27
M jak miłość odc. 1156. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odc. 1156. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" przyciąga przed telewizory prawie 7 milionów Polaków, ale Witold Pyrkosz (90 l). nie pozostawia suchej nitki na ulubionym serialu Polaków. Nie jest tajemnicą, że Witold Pyrkosz nie ogląda "M jak miłość" i nie interesuje się tym jak potoczą się losy granego przez niego Lucjana Mostowiaka oraz pozostałych członków słynnej serialowej rodziny. Pierwszy raz jednak w tak mocnych słowach krytykuje "M jak miłość"!

Witold Pyrkosz już od blisko 16-stu lat wciela się w postać Lucjana, seniora rodu Mostowiaków. Wielu fanów serialu nie wyobraża sobie "M jak miłość" bez sympatycznego staruszka. A i sam Pyrkosz wiele razy podkreślał, że w "M jak miłość" będzie grał aż do śmierci i nie da się tak łatwo wyrzucić z obsady.

Przeczytaj: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

Tym bardziej zaskukujące są słowa aktora, które wypowiedział na łamach "Faktu". Serialowy Lucjan przyznał się kolejny raz, że nie śledzi losów rodziny Mostowiaków, nie ogląda odcinków "M jak miłość" emitowanych w TVP2, które przyciągają przed telewizory prawie 7 mln Polaków. Jakby tego było mało to Pyrkosz ujawnił też, że nie przejmuje się za bardzo tym co będzie dalej z Lucjanem. Zdaje się na to, co wymyślą scenarzyści.

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz wyznaje: Nie dam się wyrzucić z M jak miłość

W dość mocnych słowach gwiazdor "M jak miłość" skrytykował fabułę serialu. – Jak mogę się przejmować i jeszcze o tym myśleć? To wszystko jest wymyślone i to są bajdy Adelajdy, a ja tam wykonuję tylko swoją pracę – powiedział w rozmowie z gazetą.

Ciekawe jak na tak ostrą wypowiedź Witolda Pyrkosza zareagują producenci "M jak miłość", którzy płacą mu pensję na każdy dzień zdjęciowy na planie.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: