SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wiemy, jak Tomasz Ciachorowski dba o swoje ciało

M jak miłość. Wiemy, jak Tomasz Ciachorowski dba o swoje ciało

09.07.2016, godz. 21:00
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski) - chłopak Izy Lewińskiej
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski) - chłopak Izy Lewińskiej foto:

Tomasz Ciachorowski to prawdziwy przystojniak, a my znamy jego sekret! Serialowy Artur, za którym fani serialu "M jak miłość" pewnie nie przepadają, wie jak o siebie zadbać. Mężczyzna, który regularnie próbuje zniszczyć związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) opowiedział o swoich ulubionych sportach.

Tomasz Ciachorowski niedawno pojawił się w "M jak miłość", a widzowie poznali go jako Artura, ówczesnego chłopaka Izy Lewińskiej. Dziś jego bohater zszedł na drugi plan, ale dzięki temu aktor ma dużo czasu dla siebie. Jak go wykorzystuje?

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Iza kontra Górecki. Biznesmen odnajdzie córkę zabójcy swojej żony

- Często ćwiczę. Swój wolny czas najchętniej spędzam na basenie albo na korcie. Jak gdzieś wyjeżdżam to smażę się na słońcu dzień, dwa, a potem mnie nosi - tłumaczy Tomasz Ciachorowski w "Pytaniu na Śniadanie". To więcej jak pewne, że właśnie wspomnianej aktywności aktor zawdzięcza wysportowaną, męską sylwetkę.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

W "M jak miłość" Artur nie zdołał zatrzymać Izy przy sobie. Lewińska zerwała zaręczyny i zostawiła Artura dla Marcina, który od dawna jej się podobał. Załamany i porzucony mężczyzna postanowił się zemścić i groził zakochanym nawet śmiercią! Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2016 były partner kuratorki wcieli w życie swój plan?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: