SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wesele Asi i Tomka bez Lucjana Mostowiaka

M jak miłość. Wesele Asi i Tomka bez Lucjana Mostowiaka

20.03.2017, godz. 07:14
M jak miłość odcinek 1290, Lucjan (Witold Pyrkosz)
Lucjan nie będzie czuł się najlepiej. foto:

Przed nami huczna ceremonia zaślubin Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Na ślubie Chodakowskiego zabraknie jednak najważniejszego seniora. Lucjan (Witold Pyrkosz) nie czuje się na siłach, by w 1290 odcinku "M jak miłość" balować z zakochanymi. W siedlisku zjawi się tylko Barbara (Teresa Lipowska), która w głębi serca cały czas będzie myśleć o mężu. Co wydarzy się na ślubie Asi i Tomka w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1290 we wtorek, 28.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" cała Grabina będzie bawić się do białego rana na ślubie Chodakowskich, ale na weselu zabraknie gościa honorowego. Lucjan Mostowiak jest już zbyt słaby i nie nadaje się do tańca. Barabra przyjdzie na zabawę w towarzystwie Kisielowej, ale cały czas będzie myśleć o schotowanym mężu.

Zobacz: M jak miłość. Niezapomniany ślub Asi i Tomka w Grabinie - ZDJĘCIA

- Nie mam pary. Przyszła ze mną Zosia, która bardzo chętnie i wszędzie chodzi. Co będzie? Nie wiadomo. Kisielowa to duży znak zapytania - powiedziała Teresa Lipowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Co będzie z Lucjanem? Mostowiak od jakiegoś czasu skarży się na zdrowie i choruje na serce. Odpoczynek z pewnością będzie dla niego lepszy od hucznej, tłocznej imprezy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: