SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość w liczbach. Sprawdź, ile zarabiają aktorzy!

M jak miłość w liczbach. Sprawdź, ile zarabiają aktorzy!

04.11.2016, godz. 18:34
M jak miłość
foto:

Serial "M jak miłość" jest emitowany już od 16 lat. W ciągu tego czasu "M jak miłość" pobiło rekordy oglądalności w telewizji w całej Polsce, a zdjęcia były kręcone w wielu lokalizacjach i gwarantujemy, że niektórych z nich, żaden widz nie rozpoznałby na żywo! Chcesz wiedzieć ile zarabiają aktorzy z popularnego serialu TVP2?

Serial "M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20.40 w TVP2

Serial "M jak miłość" jest ogólnopolskim fenomenem. Przygody z życia Mostowiaków wciągnęły miliony Polaków. Jeżeli ty również należysz do tej grupy osób, na pewno zainteresuje cię kilka poniższych ciekawostek z serialu:

Zobacz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan zrezygnuje z roli Joanny Tarnowskiej?

  • 100 - to liczba wszystkich lokalizacji, w których był kręcony serial "M jak miłość". Niektóre miejsca, jak słynna kuchnia Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) jest zrobiona w taki sposób, by nie było widać, że to budynek starej hurtowni! Piękne krajobrazy oraz całe gospodarstwo starszyzny Mostowiaków było nagrane we wsi Piaski koło Piaseczna.
  • 12,6 mln - to rekordowa liczba widzów przed telewizorami oglądających serial "M jak miłość". Rekord został pobity w marcu 2005 roku.
  • 7 mln - średnio tyle osób ogląda serial "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki. To najwyższa liczba oglądalności ze wszystkich polskich seriali.
  • 1000 odcinek - Jubileuszowy odcinek serialu. By uczcić tysięczny odcinek "M jak miłość" zorganizowano galę pt. "1000 razy M jak miłość" podczas której rozdawane były nagrody - Kryształowe serca. Aktorzy dostali nagrody m.in. za namiętny pocałunek, spektakularną zdradę lub też niespełnioną miłość. Marcin Mastelarz wydał książkę pt. "M jak miłość. Początki", która zawiera części pamiętnika Barbary Mostowiak i jest adaptacją pierwszych odcinków serialu.
  • 844 - tyle razy usłyszeliśmy utwór "M jak miłość" w wykonaniu Wojciecha Młynarskiego. Od 844 odcinka słyszymy więc już Beatę Kozidrak w piosence "Nie pytaj o miłość".
  • 8 - tylko tylu aktorów przetrwało do dziś od pierwszych odcinków serialu "M jak miłość". Jest to "imponująca" liczba, biorąc pod uwagę fakt, że cała obsada serialu "M jak miłość" liczy 285 wszystkich artystów.
  • 3 000 zł - tyle średnio na dzień zarabia jedna z aktorek grająca jedną z głównych ról.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna przypomni Frankowi o ich miłości

Jesteście zaskoczeni?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: