SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Urodziny Marka Mostowiaka. Tak zmieniał się Kacper Kuszewski w M jak miłość - ZDJĘCIA

M jak miłość. Urodziny Marka Mostowiaka. Tak zmieniał się Kacper Kuszewski w M jak miłość - ZDJĘCIA

21.06.2016, godz. 10:01
Kacper Kuszewski obchodzi 40. urodziny. Jak się zmieniał Marek Mostowiak?
Kacper Kuszewski obchodzi 40. urodziny. Jak się zmieniał Marek Mostowiak? foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak dokładnie 21 czerwca obchodzi swoje 40. urodziny! Aktor zadebiutował w serialu kiedy miał zaledwie 23 lata, więc niemal połowę życia spędził wcielając się w postać Marka. Przez 17 lat na planie "M jak miłość" Kacper Kuszewski przeszedł niesamowitą przemianę. Kiedyś Marek był czarną owcą w rodzinie, teraz jest odpowiedzialnym przedsiębiorcą, właścicielem przetwórni warzyw i owoców. Zobaczcie zdjęcia jak zmieniał się Marek od początku "M jak miłość".

Kacper Kuszewski ma za sobą 16 sezon "M jak miłość". Rolę Marka Mostowiaka dostał zaraz po studiach w Akademii Teatralnej. Kiedy poszedł na casting i zdjęcia próbne do "M jak miłość" nie sądził, że spędzi w serialu aż 17 lat. Ale nie żałuje. Wcielając się w postać Marka zyskał bowiem sympatię milionów Polaków. Poza tym jako aktor nie musi się martwić o stałe źródło dochodu.

Patrz: M jak miłość. Kacper Kuszewski szczerze o odejściu z M jak miłość. Pożegna się z Markiem Mostowiakiem?

Jako serialowy Marek Kacper Kuszewski przeszedł w "M jak miłość" niesamowitą przemianę. Na początku serialu nie przypominał tego samego mężczyzny, jakiego widzowie znają dzisiaj. Dawniej był czarną owcą w rodzinie Mostowiaków. W młodości sprawiał rodzicom najwięcej kłopotów. Imprezował, pił, a nawet palił marihuanę. Nigdy nie lubił się uczyć, kilka razy zostawał wyrzucony ze szkoły, zanim udało mu się zdobyć średnie wykształcenie.

Największym marzeniem Marka było opuszczenie Grabiny i chęć zdobycia dużych pieniędzy. Będąc utrapieniem rodziców, zawsze mógł liczyć na pobłażliwość Barbary (Teresa Lipowska), dla której jako jedyny syn był ukochanym dzieckiem. W wyniku wszystkich przejść syn Mostowiaków zmądrzał, stał się bardziej odpowiedzialnym mężczyzną i przejął opiekę nad rodzinnym gospodarstwem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Marka Mostowiaka. Były mąż Ewy odbierze mu syna?

Przez dłuższy okres był właścicielem miejscowego pubu, przez pewien czas pełnił funkcję sołtysa Grabiny. Życie nie oszczędzało Marka. Po wypadku samochodowym stracił ukochaną żonę Hankę (Małgorzata Kożuchowska), z którą wychowywał trójkę dzieci - syna Mateusza (Krystian Domagała) i adoptowane córki - Natalkę (Marcjanna Lelek) oraz Ulę (Iga Krefft). Przez kilka miesięcy cierpiał na padaczkę pourazową i zaniki pamięci, będące wynikiem wypadku.

Fani "M jak miłość" przeżywali kiedy Marek zdradzał Hankę ze swoją szkolną miłością Grażyną (Bożena Stachura) albo gdy po śmierci Hanki wpadł w sidła jej siostry Anny (Tamara Arciuch) choć powoli zakochiwał się w Ewie (Dominika Kluźniak).

Po dawnym Marku nie ma już śladu. Teraz bohater grany przez Kacpra Kuszewskiego jest przykładnym, mężem i ojcem i odnosi sukcesy zawodowe jako właściciel przetwórni warzyw i owoców. Dzięki ciężkiej pracy zapewnia całej rodzinie godne życie. To z jego inicjatywy spalony w pożarze dom Mostowiaków w Grabinie został odbudowany.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: