SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Urodziny Igi Krefft. Ula z M jak miłość kończy 20 lat. Jak zmieniała się w serialu?

M jak miłość. Urodziny Igi Krefft. Ula z M jak miłość kończy 20 lat. Jak zmieniała się w serialu?

02.09.2015, godz. 12:00
M jak miłość Ula (Iga Krefft)
Tak Ula z ''M jak miłość'' zmieniła się na oczach widzów. Z małej dziewczynki w rudowłosą piękność. foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iga Krefft, czyli serialowa Ula Mostowiak z ''M jak miłość'' obchodzi dziś 20 urodziny.  Młoda aktorka dorastała na oczach widzów. W ''M jak miłość'' Ula zmieniła się z dziewczynki w dorosłą kobietę. Dorobek gwiazdy serialu robi wrażenie. Iga Krefft gra w ''M jak miłość'' już od 8 lat. Zobaczcie, jak wyglądała metamorfoza Uli Mostowiak na planie "M jak miłość"

Dokładnie 2 września gwiazda serialu ''M jak miłość'' ma swoje święto. Iga Krefft, czyli Ula Mostowiak obchodzi 20. urodziny. Z uroczej dziewczynki z domu dziecka na oczach widzów zmieniła się w pewną siebie, atrakcyjną kobietę.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Matka Franka rozdzieli go z Ulą - ZWIASTUN

Aktorka zaczęła pracę w serialu w 2007 roku. Miała wtedy 12 lat i stawiała swoje pierwsze kroki przed kamerą. Dziś Iga Krefft jest już pełnoletnią pięknością. Mimo młodego wieku, ma już spory dorobek. Grała w 4 serialach i 2 filmach pełnometrażowych. Jednak to ''M jak miłość'' ją wychowało. W galerii zobaczycie, jak wyglądała jej metamorfoza na planie serialu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Ula odbierze Natalce leśniczego Franka?

A co wydarzy się w życiu Uli w nowych odcinkach ''M jak miłość'' jesienią 2015? Młoda Mostowiaczka straci głowę dla leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Czy on odwzajemni jej uczucia? Wygląda na to, że Ulę czekają wielkie, sercowe kłopoty, bo Franek zakochał się w jej siostrze Natalce (Marcjanna Lelek).

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: