SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula przyłapie Janka z Justyną

M jak miłość. Ula przyłapie Janka z Justyną

20.01.2017, godz. 20:00
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość, Justyna (Olga Kalicka), Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft) foto:

W "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) przyłapie ukochanego Janka (Tomas Kollarik) na flirtowaniu z Justyną (Olga Kalicka). Mostowiakówna od razu będzie wiedziała, że ma do czynienia z twardą przeciwniczką. Nauczycielka usilnie próbowała przecież zniszczyć związek jej siostry (Marcjanna Lelek) z leśnikiem Zarzyckim (Piotr Nerlewski)! W premierowych odcinkach "M jak miłość" Ula będzie musiała pilnować swojego policjanta, którego Justyna postanowi poderwać.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Ula zajmie się ratowaniem związku Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenki (Olga Szomańska), ale jej związek też będzie potrzebował pomocy!

Zobacz: M jak miłość. Andrzejek ma żonę!

Ula trafiła na godną przeciwniczkę jaką jest Justyna! Dziewczyna już na pierwszym spotkaniu upatrzyła sobie nowego policjanta z Grabiny! Czy zdobędzie jego serce?

W "M jak miłość"Ula przyłapie Janka na… flirtowaniu z rywalką! Górska zajrzy na komisariat i spróbuje namówić policjanta, by kolejny raz odwiedził ją w domu. - Liczyłam, że przyjedzie pan na inspekcję… mojego ogródka! Musi pan dbać o bezpieczeństwo obywateli, prawda?

A Ula, widząc rywalkę w akcji, pośle ukochanemu lodowate spojrzenie - I co my tu mamy... lekcję flirtu? Trafiłeś na mistrzynię i możesz się wiele nauczyć...

Przeczytaj: M jak miłość. Olek zemści się za romans Magdy z Budzyńskim

Wygląda na to, że kolejna z sióstr Mostowiak będzie musiała użerać się z nauczycielką! Czy tym razem Justyna zdobędzie to, czego chce? A może Janek nie da się nabrać na jej tanie sztuczki? Przekonamy się wkrótce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: