SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula Mostowiak jako Ofelia Daniels na scenie. Pierwszy koncert Igi Krefft

M jak miłość. Ula Mostowiak jako Ofelia Daniels na scenie. Pierwszy koncert Igi Krefft

21.07.2016, godz. 12:50
Iga Krefft
Iga Krefft foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Igi Krefft to nie tylko Ula Mostowiak z "M jak miłość", ale także, a może przede wszystkim Ofelia Daniels, zdolna wokalistka i autorka piosenek, która od dłuższego czasu stawia nieśmiało kroki na rynku muzyczynym. Przed aktorką "M jak miłość" premierowy koncert pod pseudonimem Ofelia. W czwartek, 28 lipca 2016, Iga Krefft wystąpi w Warszawie w kawiarni "Miłość Kredytowa 9".

Iga Krefft w świadomości widzów już pewnie na zawsze pozostanie Ulą Mostowiak z "M jak miłość", ale aktorka nie chce się ograniać tylko do roli w serialu. Jej największą pasją jest bowiem muzyka. Zapewnie niewiele osób wie, że 21-latka już od dawna śpiewa, pisze teksty piosenek i komponuje razem ze swoim zespołem "Daisy and the Moon". Na potrzeby kariery muzyczynej Iga Krefft odcina się jednak od Uli z "M jak miłość" i posługuje się pseudonimem Ofelia Daniels.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny jak gwiazda. Mostowiakowie przeżyją szok

Od prawie dwóch lat Iga Krefft rozwija muzyczną karierę, ale to nie oznacza, że zamierza rezygnować z roli w "M jak miłość". Wymyśliła sobie pseudonim, by na scenie odciąć się od tak znanego wizerunku. - Ofelia to ja, w stu procentach. Odkryłam to imię dla siebie; najbardziej do mnie pasuje i oddaje moją osobowość. Iga jest zarezerwowana dla rodziny – tak mnie nazwano. Ofelia Daniels jest związana z muzyką - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula zakochana w nowym chłopaku już zapomniała o Franku

Przed aktorką z "M jak miłość" pierwszy solowy koncert. Ofelia Daniels wystąpi na scenie w kawiarni "Miłość Kredytowa 9" przy ulicy Kredytowej 9 w Warszawie już w czwartek, 28 lipca 2016, w godzinach od 20 do 23.
"Pamiętacie jak obiecywałam materiał, płytę czy tam koncert? No więc dotrzymałam słowa i zapraszamy - Ja, RCM i afterowy Damn Wave. Będzie się działo! Jeśli chcesz mnie posłuchać to wpadaj! Widzimy się niebawem" - napisała Iga Krefft na swoim Facebooku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: