SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ukryta pasja Roberta Bilskiego

M jak miłość. Ukryta pasja Roberta Bilskiego

06.08.2015, godz. 17:15
M jak miłość odc. 1143. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1143. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zbigniew Stryj, znany jako Robert Bilski z ''M jak miłość'' ma pasję, o której możecie nie wiedzieć. Aktor lubi postawić się w roli producenta i często pisze własne scenariusze. Ciekawe, czy ma wpływ na losy swojego serialowego bohatera. Myślicie, że Zbigniew Stryj sam decyduje o losach Bilskiego? Już niedługo na antenę TVP2 wrócą nowe odcinki ''M jak miłość'', a w nich przekonacie się, że Robert Bilski nie do końca był szczery z Marysią (Małgorzata Pieńkowska)!

Robert Bilski nieźle namiesza w ''M jak miłość''! O tym, co się wydarzy w nowych odcinkach dowiemy się dopiero jesienią 2015. Teraz możemy Wam opowiedzieć o ukrytej pasji aktora.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie może czuć się bezpiecznie u boku Roberta

-Lubię pisać. To kawałek mojego świata, gdzie mogę się w każdej chwili udać, jeśli tylko mam na to ochotę. Piszę również teksty piosenek, sztuki teatralne. Do tej pory były to głównie sztuki przygotowywane pod kątem projektów offowych, natomiast w grudniu ubiegłego roku zagraliśmy komedię mojego autorstwa "Wysokie napięcie". To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, ponieważ spektakl jest typowo komercyjny. Pokazaliśmy go w kilku miejscach w kraju. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ gramy go przy nadkompletach - zdradził serialowy Bilski w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka urodzi córkę Hanię w aucie. Leśniczy Franek odbierze poród Natalki

Ciekawe, czy Zbigniew Stryj ma wpływ na losy swojego bohatera z ''M jak miłość''. Sam niedawno przyznał, że producenci dbają o to, żeby w wątku jego i Marysi wiele się działo. Możliwe, że aktor nie musi interweniować, póki jego postać jest dla widzów dość zaskakująca.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: