SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

27.05.2016, godz. 10:03
M jak miłość odc. 1103. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1103. Paweł (Rafał Mroczek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin i Rafał Mroczkowie, którzy sławę zdobyli jako bracia Zduńscy z "M jak miłość", rzadko mówią o swoim życiu prywatnym w wywiadach. Niedawno jednak Marcin Mroczek opowiedział jednak o dramatycznym wspomnieniu z ich życia. Kiedy aktorzy z "M jak miłość" byli jeszcze mali ich ojciec miał wypadek. W zakładach metalowych, w których pracował, doszło do tragedii. Ojciec Mroczków stracił prawą rękę.

Rodzina braci Mroczków ma za sobą trudne przeżycia! I choć aktorzy z "M jak miłość" wiele wspomnień ze swojego życia zdołali zachować w tajemnicy, to niedawno Marcin Mroczek w magazynie "Dobry Tydzień" opowiedział o tragicznym wydarzeniu sprzed lat.

Patrz: M jak miłość. Marcin Mroczek szykuje się do narodzin córki

Kiedy serialowi Piotrek i Paweł z "M jak miłość" byli małymi chłopcami w ich rodzinie rozegrała się koszmar. Ich mama Halina pracowała w sklepie, a ich ojciec był robotnikiem w zakładach metalowych. Pewnego dnia doznał poważnego wypadku w pracy. Wciągnęła go maszyna i stracił prawa rękę. By jakoś związać koniec z końcem, pan Mroczek uprawiał pod folią warzywa. Marcin i Rafał gdy byli nieco starsi sprzedawali je później na targu w Siedlcach.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ciężko chora. Przez chorobę nie może zajść w ciążę

Bracia Mroczkowie pomagali rodzicom w wielu obowiązkach. Nauczyli się podstawowych domowych napraw i sami reperowali pralkę czy przeciekający dach. To dzięki mamie i cioci dostali role w "M jak miłość". Siostra Haliny Mroczek zadzwoniła do niej z informacją, że jest casting na bliźniaków do serialu. Kiedy Marcin i Rafał Mroczkowie dostali się do obsady "M jak miłość" szybko stali się najpopularniejszymi bliźniakami w Siedlcach i całej Polsce. Cały czas mają świetne relacje z rodzicami, którzy dziś prowadzą sklep spożywczy w Siedlcach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: