SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek zazdrosny o Jacka. Kogo wybierze Joasia?

M jak miłość. Tomek zazdrosny o Jacka. Kogo wybierze Joasia?

26.10.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1252, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1252, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest zazdrosny! W 1252 odcinku serialu "M jak miłość" wyzna Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że jest zazdrosny o Jacka (Jan Wieczorowski). Chociaż ukochana zapewni go, że nie ma powodu, to Tomek w 1252 odcinku serialu "M jak miłość" nadal będzie miał w głowie słowa Agnieszki (Magdalena Walach).

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 07.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek zaniepokojony bliskimi relacjami Joasi ze swoim najlepszym przyjacielem w 1252 odcinku serialu "M jak miłość" poczuje, że jego pozycja w sercu ukochanej może zacząć być zagrożona. Patrząc na to, ile Jacek i Asia spędzają razem czasu - nic dziwnego!

Zobacz: M jak miłość. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

Jacek powie Chodakowskiemu w 1252 odcinku serialu "M jak miłość", że nie będzie mógł świadkować na jego ślubie. Zupełnie nagle wyjedzie z Polski - prawdopodobnie faktycznie zakochał się w narzeczonej swojego przyjaciela... Nie będzie chciał zniszczyć ich związku, ale również za trudne byłoby patrzenie, jak kobieta w której się zakochał bierze ślub z kimś innym. W sercu Tomek poczuje mimowolną ulgę, jakby kamień spadł mu z serca. Wyzna to swojej ukochanej w 1252 odcinku serialu "M jak miłość". Joasia oczywiście zaprzeczy - z jej perspektywy kompletnie nie ma powodu do zazdrości, to jego kocha. Tomek to przemilczy i nie napokmnie jej o słowach Agnieszki. Kobieta ostrzegła go, by uważał na Jacka - Asia jest chyba w typie naszego Jacusia - powie, co wyda się Tomkowi oczywiste. W końcu są najlepszymi kumplami, dzielą wspólne zainteresowania oraz upodobania, co do kobiet.

Przeczytaj: M jak miłość. Romantyczne zaręczyny Andrzejka i Marzenki w Grabinie

Jacek zniknie z życia Asi i Tomka? Kim będzie nowy świadek na ślubie? Czy Chodakowskiemu przejdzie uczucie zazdrości, czy jego relacje z przyjacielem sie pogorszą? Przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: