SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek rozstanie się z Joasią i wróci do Agnieszki? Kulisy M jak miłość

M jak miłość. Tomek rozstanie się z Joasią i wróci do Agnieszki? Kulisy M jak miłość

16.09.2015, godz. 08:07
M jak miłość odc. 1165. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1165. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" rozstaną się przez Agnieszkę (Magdalena Walach)? Co prawda Tomek wierzy w kłamstwo Agnieszki, że jest ona ciąży z Robertem (Marek Szkoda) i to nie on jest ojcem jej dziecka, ale Joanna będzie miała zła przeczucia. Kobieca intuicja podpowie jej, że cieżarnej Agnieszce nie można ufać i że rywalka chce jej oderbrać ukochanego. Czy Tomek dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko?

Kiedy Tomek dowie się, że Agnieszka jest z nim w ciąży?

Agnieszka usunęła się z życia Tomka kiedy zauważyła, że dzieci Chodakowskiego - Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska) - pokochały Joasię jak mamę.

Postanowiła, że nigdy nie powie Tomkowi, że jest z nim w ciąży. I choć Tomek zawsze był i będzie jej wielką miłością, to zdaje sobie sprawę, że nie mogą być razem. Właśnie dlatego okamuje go, że to Robert jest ojcem jej dziecka.

Przeczytaj: M jak miłość. Robert ojcem dziecka Agnieszki i Tomka

Co będzie dalej z ciężarną Agnieszką? Czy Tomek domyśli się prawdy? A może to Joasia odkryje, że rywalka spodziewa się dziecka Chodakowskiego? Jak zareaguje Tomek kiedy dowie się, że Agnieszka go okłamała?

Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2015. Widzowie mogą być pewni, że w wątku tego miłosnego trójkąta, a właściwie czworokąta, bo Robert na dłużej zagości w życiu Agnieszki, nie zabraknie emocji.

W nowych "Kulisach serialu M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła, że jej bohaterka zacznie coś podejrzewać. - Joasia ma kobiecą intuicję i bardzo się boi o relacje Tomka z Agnieszką. Od razu jej się zapala lampka. W tej chwili jest w wielkim strachu i boi się po prostu, że go straci. Joasia kompletnie nie ma pojęcia jaka jest prawda, ale nie ufa Agnieszce - powiedziała aktorka.

Patrz: M jak miłość. Franek będzie z Natalką. Ula nie wybaczy siostrze, że zabrała jej chłopaka

Tomek, który u boku Asi wreszcie zazna szczęścia i spokoju, zapewni swoją nową dziewczynę, że na pewno nikt, ani nic ich nie rozdzieli. -Tomek nie zrozumie tych leków, obaw Joanny. On jest pewny tego, czego chce. Jest pewny Joanny, tego związku. Z jego perspektywy wszystko jest oczywiście w porządku - przyznał Andrzej Młynarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: