SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek pobije Jacka

M jak miłość. Tomek pobije Jacka

03.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

A więc stanie się! Jacek (Jan Wieczorkowski), jak wynika z najnowszych kulis serialu "M jak miłość", w końcu zdecyduje się wyznać zarówno Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), jak i Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) co naprawdę czuje. Chodakowski nie przyjmie zbyt dobrze tej informacji!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Jacek coraz słabiej wytrzymuje radzenie sobie z ukrywaniem swojego uczucia do Joasi. Niedawno pod wpływem alkoholu powiedział jej kilka słów za dużo, ale później zaprzeczał, jakoby to miała być prawda. Jak wynika z kulis "M jak miłość" nadejdzie jednak czas, kiedy Jacek w końcu zdecyduje się wyznać skrywane tajemnice.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Joasi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

- Na pewno jest to zaskoczenie dla Tomka, gdy Jacek zaczyna być jej szefem. Zaczyna się domyślać i zaczyna łączyć fakty postępowania Jacka. Rzeczywiście, Jacek zawsze taki był. Zawsze najpierw szukał interesu, przede wszystkim - swojego interesu - mówi Andrzej Młynarczyk, grający Tomka w serialu "M jak miłość". Zdenerwowana po wyznaniu Jacka Asia nawiąże wideo rozmowę ze swoim narzeczonym. On od razu zauważy, że coś jej nie pasuje!
- Kochanie, na pewno wszystko w porządku?
- Nie, nie jest w porządku - co dalej powie mu Joasia? O tym, że Jacek został jej szefem... czy, że ją kocha? Tak czy inaczej, w kulisach serialu "M jak miłość" widzimy, że Jacek w końcu decyduje się powiedzieć przyjecielowi o uczuciach, które żywi do jego kobiety.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej szuka pretekstu żeby spotkać się z Madzią

- Zakochałem się w twojej kobiecie - wyzna, a Tomek rzuci się wtedy na niego z pięściami! To zapewne będzie koniec ich wieloletniej przyjaźni. Jak dalej potoczy się ta cała sprawa, zobaczymy dopiero w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: