SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek nie weźmie ślubu z Joasią, bo dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko

M jak miłość. Tomek nie weźmie ślubu z Joasią, bo dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko

02.10.2015, godz. 21:18
M jak miłość odc. 1165. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1165. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" wezmą ślub? Wielu fanów serialu liczy na taki finał ich romansu, ale jak na razie scenarzyści "M jak miłość" nie biorą tego pod uwagę. Ciąża Agnieszki (Magdalena Walach), która spodziewa się dziecka Chodakowskiego, kładzie się bowiem cieniem na związku Asi i Tomka. A Barbara Kurdej-Szatan właśnie ujawniła, że Tomek dowie się, że zostanie ojcem i że Agnieszka go oszukała.

Kiedy Tomek dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko?

Tomek zostawi Joasię kiedy dowie się, że Agnieszka jest z nim w ciąży? Tego jeszcze nie wiadomo, bo nawet aktorzy z "M jak miłość" nie znają dalszych losów tego miłosnego trójkąta. Wszystko zależy od scenarzystów.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w szpitalu - ciąża jest zagrożona!

Pewne jest tylko to, że wkrótce po tym jak Agnieszka trafi do szpitala na oddział patologii ciąży, Joanna przypadkiem odkryje, że jej rywalka jest w ciąży. Tomek uspokoi jednak swoją nową ukochaną, że to nie jego dziecko. Wyzna Asi, że Agnieszka wróciła do Roberta (Marek Szkoda) i to on będzie ojcem.

Ale kłamstwo Agnieszki prędzej czy później wyjdzie na jaw. Co wtedy zrobi Tomek? Czy odejdzie od Joasi i będzie z Agnieszką? Sprawy bardzo się skomplikują, bo także Robert postanowi odzyskać Olszewską. Zgodził się udawać przed Tomkiem, że jest ojcem dziecka Agnieszki, ale w zamian oczekuje, żeby ukochana dała mu jeszcze jedną szansę.

Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla portalu wp.pl przyznała, że związek Joasi i Tomka będzie zagrożony właśnie z powodu ciąży Agnieszki.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w ciąży, ale Joasia też będzie mamą. Kochanki Tomka razem wychowają dziecko

- Nie szykuje się ślub Joasi i Tomka. Jak wszyscy doskonale wiedzą Agnieszka jest w ciąży z Tomkiem. Nie nakręciliśmy jeszcze tych scen w "M jak miłość", w których Tomek dowie się o dziecku. Ale już wiem, że Tomek pozna prawdę. Teraz kręcimy sceny, że Joasia wie o ciąży Agnieszki, ale sądzi, że to dziecko jej faceta Roberta - powiedziała aktorka z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: