SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomasz Oświeciński trenuje z córką

M jak miłość. Tomasz Oświeciński trenuje z córką

22.07.2016, godz. 13:00
Tomasz Oświeciński, Maja Oświecińska
Tomasz Oświeciński, Maja Oświecińska foto:

Tomasz Oświeciński jest trenerem personalnym, a sport to jego pasja. Od niedawna siłacz kradnie serca fanek "M jak miłość" jako Andrzejek z siedliska Anny (Tamara Arciuch). Sportsmen nie porzucił jednak siłowni, która wciąż jest jego drugim domem. Na treningu aktorowi towarzyszy jego 7-letnia córeczka Maja, którą doskonale znacie z roli Julki Nowak w "Na Wspólnej".

Dzień bez treningu jest dniem straconym - to z pewnością życiowe motto Andrzejka z "M jak miłość", który pasją do sportu zaraził swoją córeczkę.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin Chodakowski w więzieniu. Mikołaj Roznerski za kratkami

Maja Oświecińska ma zaledwie 7 lat, a już towarzyszy ojcu na siłowni. Zdjęcie opublikowane przez młodą aktorkę pochodzi zza kulis zangrań do nowej edycji "Top Chef", w której jej tata bierze udział. Jej obecność na siłowni jednak nie jest wyjątkiem.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński o dramatycznych losach Andrzejka

Tomasz Oświeciński dobrze wie, że aktywność fizyczna to podstawa. Właśnie dlatego od najmłodszych lat zabiera córkę na siłownię. Dziewczyna oczywiście wykonuje ćwiczenia, które może wykonywać każde dziecko. O dźwiganiu ciężarów nie ma jeszcze mowy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: