SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomasz Oświeciński nigdy nie zrezygnuje z roli Andrzejka

M jak miłość. Tomasz Oświeciński nigdy nie zrezygnuje z roli Andrzejka

14.04.2016, godz. 15:00
M jak miłość odc. 1173. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1173. Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Tomasz Oświeciński pokochał pracę na planie "M jak miłość". Trener personalny gwiazd doskonale sprawdził się w roli mięśniaka z siedliska w Grabinie. Andrzejek znalazł swoje miejsce, ukochaną kobietę i przyjaciela. Niczego więcej mu do szczęścia nie potrzeba, a Tomasz Oświeciński zaznaczył w jednym z najnowszych wywiadów, że nie zamierza zrezygnować ze swojego serialowego wcielenia z "M jak miłość". Cieszycie się?

Tomasz Oświeciński kilka miesięcy temu dołączył do obsady serialu "M jak miłość" i chyba mu się spodobało!

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz Oświeciński antyterrorystą w Leśnej Górze

Trener personalny gwiazd sam polubił zawód aktora. Teraz świetnie sprawdza się przed kamerą i wygląda na to, że prędko z tego nie zrezygnuje. Szczególnie do gustu przypadła mu właśnie rola Andrzejka.

-Odkąd widać mnie w telewizji, zawsze gram gangstera, który porywa i strzela. Mój bohater z "M jak miłość" jest przeciwieństwem mojego wcześniejszego wizerunku. Mogę zagrać fajne, miłego gościa, który jest zakochany. Mam nadzieję, że Andrzejek będzie grał w "M jak miłość" do końca świata i jeszcze dłużej! - powiedział Tomasz Oświeciński w rozmowie z portalem Party.pl.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek ojcem. Tomasz Oświeciński pochwalił się córką Mają

Możecie być więc pewni, że Andrzejek nie zniknie z "M jak miłość". O ile oczywiście producenci wciąż będą mieli pomysł na tę postać. Póki co pracownik Anny (Tamara Ariuch), przyjaciel Marcina (Mikołaj Roznerski) i partner Marzenki (Olga Szomańska) nie zniknie z ekranów TVP2.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: