SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa Lipowska szczerze o sobie. Autobiografia aktorki

M jak miłość. Teresa Lipowska szczerze o sobie. Autobiografia aktorki

19.02.2017, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1205. Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1205. Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Teresa Lipowska odgrywająca rolę znanej i kochanej Barbary Mostowiak z serialu "M jak miłość" w końcu napisze autobiografię! Pomimo wcześniejszych namów, dopiero teraz zdecydowała się ujawnić szczegóły ze swojego aktorskiego życia. Serialowa Barbara z "M jak miłość" z pewnością ma sporo do przekazania ze swoim 60 letnim doświadczeniem!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Z pewnością Teresa Lipowska ma wielu oddanych jej umiejętnościom fanów. Skończyła szkołę aktorską w 1957 roku, czyli dokładnie 60 lat temu. Dodatkowo, oprócz ciągłego grania w serialu "M jak miłość", wykłada w Akademii Dobrych Obyczajów. Pomimo wieku (80 lat), jest cały czas aktywna zawodowo i, co tu dużo mówić, ludzie ją uwielbiają!

Zobacz: M jak miłość. Olek zdradza Magdę! Oto Aneta

Już kilkakrotnie dostawała oferty od różnych wydawnictw, lecz dopiero teraz zdecydowała się na napisanie i publikację swojej autobiografii. Książka  nie będzie zawierała jedynie sekretów z jej życia zawodowego, ale również uczuciowego.W "Na żywo" fani Teresy Lipowskiej mogą przeczytać:

- Prace nad książką są bardzo zaawansowane. Autobiografia gwiazdy "M jak miłość" ma być prezentem dla jej syna Marcina i ukochanych wnucząt: Szymona i Ewy. Teresa Lipowska chce, by mogły one w przyszłości sięgnąć po historię życia babci i poznać korzenie swojej rodziny.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan nie chce być grzeczną dziewczynką

- Zawsze starałam się robić coś, co dawało satysfakcję. Raz grałam więcej, raz mniej, ale nigdy nie było pustki. Wciąż chce mi się grać i... żyć! Bo uwielbiam pracować i kocham życie! - mówi sama aktorka. W przeszłości zagrała w takich produkcjach, jak: "Rzeczpospolita Babska", "Noce i dnie", czy też "Za niebieskimi drzwiami".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: