SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa Lipowska ma dość Barbary Mostowiak?

M jak miłość. Teresa Lipowska ma dość Barbary Mostowiak?

05.02.2017, godz. 18:00
M jak miłość odc. 1218. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1218. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Teresa Lipowska świętuje 60. lat na scenie! Dorobek aktorki robi wrażenie, ale to jej rola w "M jak miłość" najmocniej chwyciła Polaków za serce. Serialowa Barbara Mostowiak jest kochaną mamą i babcią, ale sama ma już tego dość. W "Pytaniu na Śniadanie" aktorka zdradziła, że po 17 latach pracy na planie "M jak miłość" Barbara jest już nudna. Zgadzacie się?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Na tegorocznej gali rozdania Telekamer 2017, Teresa Lipowska odebrała platynową statuetkę z okazji 60-lecia pracy na scenie! Aktorka grała w i w serialach, ale to rola Barbary Mostowiak jest dla jej fanów najważniejsza.

Zobacz: M jak miłość. Marysia wierzy w wielką przemianę Roberta

Sama aktorka, która pojawiła się w weekendowym wydaniu "Pytania na Śniadanie" zdradziła, że po tylu latach pracy na planie "M jak miłość" jej bohaterka wydaje się już nudna.

-O tej roli już wszystko powiedziałam. Gram 17 lat. W tej chwili nudzi trochę jednostajność. Jest tylko gospodynią. Kiedyś miała więcej do czynienia z dziećmi. To, co mieli od nas wyciągnąć scenarzyści to wyciągnęli, teraz są inne wątki. Tylko dobra babcia, dobra mama... - powiedziała Teresa Lipowska. Czy to znaczy, że aktorka chciałaby zrobić z ekranowej seniorki czarny charakter? Ciekawe czy producenci jej posłuchają i zgotują Barbarze jakąś gorącą sensację?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: