SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa Lipowska bała się Witolda Pyrkosza. Wyznanie aktorki

M jak miłość. Teresa Lipowska bała się Witolda Pyrkosza. Wyznanie aktorki

19.05.2017, godz. 07:19
Witold Pyrkosz z Teresą Lipowską
Teresa Lipowska jako Barbara Mostowiak oraz śp. Witold Pyrkosz, czyli Lucjan z "M jak miłość". foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wielu latach Teresa Lipowska, czyli ukochana Barbara z serialu "M jak miłość", w rozmowach z Iloną Łepkowską zdradziła, że bała się swojego serialowego partnera. Śp. Witold Pyrkosz, uwielbiany Lucek i jego serialowa żona nie mieli ze sobą łatwo na planie serialu "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Teresa Lipowska wraz z Iloną Łepkowską były jednymi z bliższych Witoldowi Pyrkoszowi osób. By dojść do takiej zażyłości, jaka się wytworzyła pomiędzy serialowymi partnerami, potrzeba wielu lat. Ekranowa Barbara z serialu "M jak miłość" zdradziła, że bała się Witolda!

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie żyje

Spyta przez Ilonę Łepkowską, czy cieszyła się z wyboru aktora do roli Lucjana, serialowa seniorka odpowiada:
- Tak. Był taki serialu "Pan na Żuławach". Graliśmy tam razem. I robiliśmy parę audycji radiowych. Tylko zawsze wydawał mi się człowiekiem ostrym, takim nieprzystępnym... Aż się trochę bałam, bo tutaj, wiesz, trzeba było pokazać ich miłość, ich wzajemne ciepło... Na początku było trochę nudno. Ale się dotarliśmy (...) - zdradza Teresa Lipowska odnośnie kręcenia początków serialu "M jak miłość". Wiele lat później Witold wysłał jej kwiaty za to, że wytrzymywała z nim tyle lat... Jak prawdziwe małżeństwo! - Jeszcze się nie pozabijaliśmy... Zastanawiałam się na początku, dlaczego tak nas dobraliście, bo mi się wydawało, że nie bardzo pasujemy do siebie jako para.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Sama Teresa później w wywiadzie przyznaje, jak bardzo się myliła! Lucjan i Barbara z serialu "M jak miłość" stali się wzorem przykładnego małżeństwa, które pomimo trudności dało radę je przezwyciężyć. Wielka szkoda, że już nie zobaczymy ich razem na ekranie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: