SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa Lipowska apeluje: Dbajmy o tradycję!

M jak miłość. Teresa Lipowska apeluje: Dbajmy o tradycję!

23.12.2015, godz. 16:15
M jak miłość, Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość, Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto:

Przywiązuję ogromną wagę do świąt, zawsze są dla mnie wyjątkowe - powiedziała Teresa Lipowska w jednym z ostatnich wywiadów. Gwiazda serialu ''M jak miłość'' przykłada ogromną wagę do Świąt Bożego narodzenia i apeluje do młodych widzów, by utrzymywali w swoich domach rodzinną atmosferę. Serialowa Barbara Mostowiak boi się, że magia świąt dla wielu przestaje mieć znaczenie.

Barbara Mostowiak z ''M jak miłość'', czyli Teresa Lipowska z rozczuleniem wspomina Święta Bożego Narodzenia sprzed lat. Aktorka zdradza, że było bardzo rodzinnie i muzykalnie. Dziadek Teresy Lipowskiej śpiewał, a reszta ze łzami w oczach słuchała.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz kradł choinki z lasu przed Bożym Narodzeniem

Gwiazda jako mała dziewczynka własnoręcznie przygotowywała ozdoby na choinkę. A czas grudniowych świąt zawsze był dla niej wyjątkowy. Dziś serialowa Barbara namawia swoich fanów, do dbania o polską tradycję.

Zobacz: M jak miłość. Święta u Mostowiaków. Jak Boże Narodzenie spędzają gwiazdy M jak miłość?

-Namawiam wszystkich, już nie tylko starych, do zachowywania charakteru Bożego Narodzenia, bo to niepowtarzalne, wyjątkowe święta. Jeśli możemy sobie raz w roku zafundować taki czar, warto kultywować tę piękną polską tradycję. Przekazujmy ją z pokolenia na pokolenie, żeby przetrwała. Starajmy się mobilizować rodzinę, chociaż na moment uspokoić dzieci, które szaleją pod choinką. Chwileczkę, spokojnie, zatrzymajmy się. Wszystko zależy od nas, jeśli to zaniedbamy, umarł w butach, święta zmienią się bezpowrotnie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: