SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tancerka Naomi uwiedzie Marcina i Olka w nowym sezonie M jak miłość po wakacjach 2016

M jak miłość. Tancerka Naomi uwiedzie Marcina i Olka w nowym sezonie M jak miłość po wakacjach 2016

25.05.2016, godz. 10:12
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2016 przyniesie kolejne zawirowania w życiu miłosnych braci Chodakowskich! A powodem komplikacji będzie Naomi (Mayu Gralińska-Sakai), tancerka, która jak się okazało żyje dziękowi Marcinowi (Mikołaj Roznerski). To właśnie jej Marcin oddał swój szpik. Piękna pół Japonka Naomi zachwyciła Marcina od pierwszego wejrzenia. Ale w nowych odcinkach "M jak miłość" od września jej urokowi ulegnie także Olek (Maurycy Popiel). Jak na nową rywalkę zareagują Magda (Anna Mucha) i Iza Lewińska (Adriana Kalska)?

Mayu Gralińska-Sakai w roli Naomi zadebiutowała w 1226 odcinku "M jak miłość". To właśnie wtedu Marcin pierwszy raz zobaczył w szpitalu chorą na białaczkę pacjentę, której oddał swój szpik kostny. Gdy upewnił się, że Naomi żyje dzieki niemu nie potrafił ukryć wzruszenia. Śledził dziewczynę, żeby dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Poszedł za nią aż na salę treningową i odkrył, że Naomi jest baletnicą. Na widok tańczącej Naomi w jego oczach pojawiły się łzy.

Patrz: M jak miłość. Helenka w szpitalu. Córka Agnieszki i Tomka będzie chora w nowym sezonie M jak miłość?

Wątek Naomi rozwinie się w nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016. Początkowo Marcin będzie ukrywał przed Naomi, że to on oddał jej szpik. Uroda i talent tancerki sprawią jednak, że nie będzie potrafił o niej zapomnieć. Zacznie szukać okazji do spotkań z Naomi. - Marcin i moja nawiążą znajomość. Czy pogłębioną, to się okaże. Doszły mnie słuchy, że być może Noami pozna się też z Olkiem, bratem Marcina. Wszystko zależy od produkcji i scenarzystów - powiedziała Mayu Gralińska-Sakai w ostatnim wywiadzie dostępnym na oficjalnej stronie "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość odcinek 1231 ostatni przed wakacjami! Jak się skończy serial? - wszystkie SZCZEGÓŁY

Jaki wpływ na życie Marcina i Olka będzie miała Naomi? Czy zauroczenie, które dopadnie braci Chodakowskich przerodzi się w coś więcej? Nie tylko Marcin będzie zachwycony baletnią, ale również jego młodszy brat. Czy początkowo niewinna znajomość doprowadzi do nieoczekiwanego wybuchu uczuć? Może Naomi uwiedzie jednego z braci Chodakowskich? Na razie pewne jest tylko to, że zarówno Magda, żona Olka, jak i Iza, dziewczyna Marcina, będą miały powody do zazdrości.

Kim jest prywatnie Mayu Gralińska-Sakai, Naomi z M jak miłość?

Mayu Gralińska-Sakai to początkująca aktorka, która tak jak Naomi jest pół Polką pół Japonką. Na co dzień też jest baletnica. Gdy była uczennicą szkoły baletowej wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Harper's Bazaar Polska. Od tego czasu pracuje również jako modelka.

Przeczytaj: M jak miłość. Jan Wieczorkowski w M jak miłość. Nowy bohater rozdzieli Joasię i Tomka?

Rodzice Mayu Gralińskiej-Sakai poznali się w Oslo. - Ojciec wyjechał tam za czasów komunizmu, bo jako architekt nie miał w Warszawie dużych możliwości twórczych. Moja mama, Japonka, w tamtych czasach była tancerką. Poznali się i związali ze sobą. Urodziłam się w Norwegii, a po czterech latach wyjechałam z rodzicami do Warszawy, gdzie na świat przyszła moja siostra - powiedziała Naomi z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: