SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch zostaje w M jak miłość. Anna nie umrze

M jak miłość. Tamara Arciuch zostaje w M jak miłość. Anna nie umrze

12.04.2016, godz. 10:31
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Tamara Arciuch odejdzie z "M jak miłość", a widzowie zobaczą śmierć Anny? Wbrew informacjom, które podał jeden z plotkarskich magazynów Tamara Arciuch wcale nie zamierza porzucać roli w "M jak miłość". Produkcja serialu uspokaja wszystkich fanów, że Anna Gruszyńska na pewno nie umrze. Co więcecj w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 wątek Anny zostanie rozbudowany.

"M jak miłość" bez Anny Gruszyńskiej? Nic z tych rzeczy. Doniesienia magazynu "Party" o tym, że Tamara Arciuch zamierza odejść z "M jak miłość", bo scenarzyści nie mają pomysłów jak pokierować losami jej bohaterki okazały się totalną bzdurą.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna pozna nowego faceta. Adam Werner spuści mu łomot?


Plotka o odejściu Tamary Arciuch z obsady nie ma nic wspólnego z prawdą. Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" zapewniła wszystkich widzów, że aktorka nie zamierza żegnać się z serialem, więc o śmierci Anny nie może być mowy.

- Tamara Arciuch zostaje w serialu i nie ma planów uśmiercenia jej bohaterki. Wręcz przeciwnie, scenarzyści planują mocno rozwinąć wątek Anny w "M jak Miłość". Dlatego po wakacjach Tamara Arciuch będzie mieć dużo do grania - wyjaśnia Karolina Baranowska portalowi party.pl.

Ten sam serwis plotkarski zaledwie kilka godzin wcześniej podał, że odejście aktorki z "M jak miłość" jest niemal pewne. Powoływał się przy tym na inne osoby z produkcji serialu, które twierdzą, ze atmosfera na planie "M jak miłość" wpłynęła na decyzję Tamary Arciuch o rezygnacji z roli Anny.

Patrz: M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła z Grabiny

"Producent serialu Tadeusz Lampka planuje uśmiercić Annę. Atmosfera na planie nie jest najlepsza, więc Tamara rozważa odejście z produkcji. Zwłaszcza, że wciąż dostaje nowe propozycje" - podał portal.

Na razie nie wiadomo co wydarzy się w życiu Anny Gruszyńskiej w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016, ale skoro scenarzyści chcą rozbudować tę rolę, to na pewno na widzów czekają emocjonujace wydarzenia. Kto wie, może Anna i Adam Werner (Jacek Kopczyński) jednak zdecydują się na ślub albo na powiększenie rodziny?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: