SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży kwitnie na wakacjach z mężem Bartkiem Kasprzykowskim

M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży kwitnie na wakacjach z mężem Bartkiem Kasprzykowskim

03.07.2016, godz. 13:22
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na wakacjach w Portugalii
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na wakacjach w Portugalii foto:

Tamara Arciuch, gwiazda "M jak miłość" już pod koniec października urodzi trzecie dziecko, ale na razie nie zamierza rezygnować z pracy na planie serialu. Korzysta jednak z krótkiej przerwy w zdjęciach do "M jak miłość" i razem z mężem Bartkiem Kasprzykowskim odpoczywa na wakacjach w Portugalii. Ciężarna Tamara Arciuch kwitnie na bajecznym urlopie z ukochanym co uwiecznie na zdjęciach, które umieszcza na Facebooku.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, jedna z najpiękniejszych i najbardziej zakochanych par polskiego show-biznesu właśnie wypoczywa na wakacjach w gorącej Portugalii. Dla aktorów to wyjątkowy czas, bo nie dość, że nareszcie mogą trochę odetchnąć od pracy, to jeszcze cieszą się chwilami tylko we dwoje przed narodzinami drugiego dziecka.

Patrz: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży ofiarą hejterów! Życzą śmierci jej dziecku

Kilka tygodni temu potwierdziła się informacja, że Tamara Arciuch jest w ciąży i jesienią urodzi trzecie dziecko. Razem z mężem wychowuje już 17-letniego Krzysztofa, syna Tamary z poprzedniego związku oraz ich wspólnego syna 6-letniego Michała. Przyszli rodzice ponoć marzą teraz o córeczce.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna też będzie miała dziecko z Wernerem?

Wakacje Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego to dla obojga okazja, by krótki wypoczynek. Ciężarna aktorka niedługo będzie nagrywała kolejne odcinki "M jak miłość", "Drugiej szansy" i "Ojca Mateusza", a jej mąż wróci na plan "Przyjaciółek".

- Miło było patrzeć jak Portugalczycy do końca gryzą pazurki. Ale miły to naród. Na otarcie łez postawili nam piwo. Pił Bartek - napisała na portalu społecznościowym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: