SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży już zna płeć dziecka i wybiera imię

M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży już zna płeć dziecka i wybiera imię

25.07.2016, godz. 09:45
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Tamara Arciuch (41 l.), serialowa Anna z "M jak miłość", pod koniec listopada urodzi swoje trzecie dziecko. Ciężarna aktorka i jej mąż już poznali płeć dziecka i teraz są na etapie wybierania imienia dla maleństwa. Gwiazda "M jak miłość" urodzi córkę czy syna? Na razie przyszli rodzice chcą zachować to dla siebie, ale nie wykluczają, że wkrótce podzielą się swoją radością z całym światem.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciąża Tamary Arciuch nie wpływa na jej pracę na planie seriali "M jak miłość" i "Druga szansa". Aktorka wywiązuje się ze swoich zobowiązań, bo na urlop macierzyński wybiera się dopiero w październiku. I jak sama zapewnia na pewno uda jej się pogodzić macierzyństwo z planami zawodowymi. W styczniu ponoć rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu. Nie zamierza też odchodzić ani z "M jak miłość" ani z "Drugiej szansy".

Patrz: M jak miłość. Tamara Arciuch walczy w szaleńcem, który życzył śmierci jej dziecku

Co prawda przyszła mama niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, ale ze względu na mnożące się plotki postanowił zrobić wyjątek i w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała, że już nie może się doczekać kiedy trzeci raz zostanie mamą. Macierzyństwo jest bowiem najpiękniejszym darem, jaki dostała od losu.

Na cztery miesiące przed porodem Tamara Arciuch już wie czy urodzi dziewczynkę czy chłopca, ale na razie nie chce mówić o tym głośno. Razem z mężem Bartkiem Kasprzykowski właśnie wybierają imię dla swojego dziecka.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała ciążowy brzuszek - WIDEO

- Mamy już swoje typy na imię, ale jest jeszcze za wcześnie, by coś zdradzać. Powiem tylko, że to niełatwa sprawa - przyznała tajemniczo gwiazda "M jak miłość", która po powrocie z wakacji w Portugalii nie musiała wracać na plan serialu, bo właśnie trwa kilkutygodniowa przerwa w zdjęciach. Obecnie ciężarna Tamara Arciuch pracuje tylko nad "Drugą szansą". - Jestem ciągle aktywna, ale jednocześnie się nie przepracowuję - zapewniła przyszła mama.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: