SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna z M jak miłość też będzie miała dziecko z Wernerem?

M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna z M jak miłość też będzie miała dziecko z Wernerem?

13.06.2016, godz. 14:52
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Tamara Arciuch (41 l.), gwiazda seriali "M jak miłość" i "Druga szansa" jest w ciąży! W październiku aktorka i jej mąż Bartek Kasprzykowski znów zostaną rodzicami. Para wychowuje już razem pierwszego syna aktorki - Krzysztofa (17 l.) z poprzedniego związku i ich wspólne dziecko - 6-letniego Michała. Czy ciąża Tamary Arciuch wpłynie na scenariusz "M jak miłość" i serialowa Anna Gruszyńska w nowych odcinkach po wakacjach 2016 też będzie mamą?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą rodzicami! Jak zdradza magazynowi "Show" bliski znajomy pary 41-letnia aktorka jest w czwartym miesięcu ciąży. Poród Tamary Arciuch planowany jest na październik. Do tegi czasu przyszła mama nie zamierza rezygnować z pracy na planie trzech seriali, w których obecnie gra - "M jak miłość", "Drugiej szansy" i "Ojca Mateusza".

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wezmą ślub w wakacje!

Z doniesień plotkarskiego magazynu wynika, że Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski już od dwóch lat starali się o kolejne dziecko. Aktorka chciała zajść w ciążę przed 40-stką, ale pojawiły się niespodziewane problemy. Przez cały czas była pod opieką lekarza, który zalecił jej więcej odpoczynku i zmianę diety. O tym, że spodziewa się dziecka dowiedziała się na początku lutego. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chora Barbara Kurdej-Szatan może liczyć na pomoc mamy

Ostatnio przyszli rodzice pojawili się razem w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal gdzie uwagę wszystkich przykuła odważne kreacja Tamary Arciuch z głębokim dekoltem. Nikt nie zwrócił uwagi na już lekko zaokrąglony brzuszek gwiazdy "M jak miłość".

Co prawda ani ciężarna aktorka, ani jej mąż nie potwierdzili oficjalnie doniesień o tym, że będą mieli kolejne dziecko, ale magazyn "Show" zapewnia, że to sprawdzona informacja. Podobno Tamara Arciuch nie planuje po porodzie brać długiego urlopu macierzyńskiego. Latem wciąż będzie kręcić nowe odcinki "M jak miłość", "Drugiej szansy" i "Ojca Mateusza".

Czy to oznacza, że serialowa Anna też zostanie mamą? Tego na razie nie wiadomo. Być może scenarzyści "M jak miłość" wymyślą dla tej bohaterki jakąś chorobę, by nieco odciążyć przyszłą mamę. Tak było w przypadku Anny Muchy i Dominiki Kluźniak, które grały w serialu w zaawansowanej ciąży, ale ich brzuszki były sprytnie ukrywane, bo obie trafiły do szpitala.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: