SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch urodziła córkę!

M jak miłość. Tamara Arciuch urodziła córkę!

30.11.2016, godz. 12:11
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch foto:

Tamara Arciuch urodziła córeczkę! Aktorka z "M jak miłość" umieściła w sieci oficjalną informację i podziękowania. Serialowa Anna na jakiś czas zniknie z "M jak miłość", bo świeżo upieczona mama zamierza spędzić najbliższe tygodnie w domowym zaciszu. Ojcem dziecka jest także dobrze Wam znany Bartek Kasprzykowski, czyli Paweł z "Przyjaciółek". Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zostali rodzicami

Tamara Arciuch urodziła! Aktorka umieściła na swoim profilu na Facebooku oficjalny wpis informujący o tym, że kilka dni temu na świat przyszła jej córeczka. Dziewczynka jest zdrowa, ale jej imię jest dla nas tajemnicą.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Natalka jak siostry nie tylko w M jak miłość

"Kilka dni temu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za profesjonalną opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i najbliższej rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną, a zbliżające się święta są doskonałą okazją na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższych, czego Wam z całego serca życzymy. Tamara i Bartek"  - brzmi szczery wpis aktorki, która właśnie została mamą.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda już nie kocha Olka

Teraz Anna Gruszyńska, zniknie z "M jak miłość". Bohaterka Tamary Arciuch wyjedzie za granicę, by świeżo upieczona mama miała czas dla dziecka i najbliższych. Gratulujemy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: