SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch po porodzie znika z M jak miłość

M jak miłość. Tamara Arciuch po porodzie znika z M jak miłość

30.11.2016, godz. 13:00
Tamara Arciuch na balu fundacji TVN Nie jesteś sam
Tamara Arciuch na balu fundacji TVN "Nie jesteś sam" foto: mjakmilosc.tvp.pl

Tamara Arciuch kilka dni temu urodziła już swoje trzecie dziecko! Widząc post z tą informacją, zaczęliśmy się głowić - co więc teraz z "M jak miłość"? W końcu świeżo upieczona mama nie może od razu wrócić do pracy! Chodziły pogłoski, że aktorka odejdzie z serialu. Czy faktycznie tak się stanie? Odejdzie na zawsze, a może tylko czeka nas przerwa bez Anny z "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki, w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Tamarze Arciuch oraz Bartkowi Kasprzykowskiemu, kilka dni temu urodziła się córeczka! Z postu na portalu społecznościowym Facebook dowiadujemy się, że najbliższy okres aktorka zamierza spędzić w gronie najbliższych, opiekując się swoim (już trzecim!) maleństwem. Oczywiście, to wiąże się z chwilowym przerwaniem kariery. Tamarę w sezonie jesiennym 2016 mogliśmy oglądać w kilku serialach: "M jak miłość", "Druga szansa" oraz "Ojciec Mateusz". Pomimo swojego błogosławionego stanu, aktorka w okresie wakacyjnym nadal aktywnie uczestniczyła w zdjęciach do "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Marcin włamuje się do mieszkania Naomi i szpieguje Artura

Pojawiły się głosy związane z artykułem w "Party", że Tamara Arciuch w roli Anny w "M jak miłość" ma zniknąć na długi czas - a nawet odejść z serialu! Przez ostatnie kilka miesięcy atmosfera na planie była napięta. Teraz już wiadomo, co stanie się z bohaterką Tamary. Wyjedzie za granicę, a nie tak, jak początkowo przypuszczano umrze lub zachoruje.  Tamara niczym lwica broni swojego życia prywatnego i do tej pory nie wypowiedziała się w sprawie odejścia bądź pozostania w "M jak miłość" w związku z macierzyństwem. Brak informacji smuci wielu fanów serialowej Anny. Czy na długi czas aktorka ma zamiar rozstać się z serialem "M jak miłość"? Nie wiadomo. Jest jednak pewne, że innych ofert pracy jej nie brakuje.

Przeczytaj: M jak miłość. Awantura przed ślubem Marzenki i Andrzejka

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: