SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała ciążowy brzuszek - WIDEO

M jak miłość. Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała ciążowy brzuszek - WIDEO

07.07.2016, godz. 18:29
Tamara Arciuch na wakacjach w Portugalii
Tamara Arciuch na wakacjach w Portugalii foto: Facebook

Tamara Arciuch przerwę w zdjęciach do "M jak miłość" wykorzystuje, by odpocząć na wakacjach z ukochanym Bartkiem Kasprzykowskim. Aktorka, która już jesienią 2016 trzeci raz zostanie mamą, nie potwierdziła oficjalnie ciąży, ale na Facebooku pozuje już z ciążowym brzuszkiem. Autorem wyjątkowych zdjęć Tamary Arciuch w ciąży ze słonecznej Portugalii jest oczywiście jej mąż.

Tamara Arciuch w ciąży wprost rozkwita. Błogosławiony stan bardzo służy aktorce z "M jak miłość", która od kilku dni wypoczywa z mężem na urlopie w Portugalii. Zakochani dzielą się zdjęciami z wakacji na swoich profilach na Facebooku i Instagramie. Do tej pory unikali fotek, które pokazywałyby ciążowe krągłości Tamary Arciuch, ale najwidoczniej doszli do wniosku, że nie ma już powodów, by się kryć ze swoim szczęściem.

Patrz: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży ofiarą hejterów! Życzą śmierci jej dziecku

Na krótkim filmiku, którego autorem jest Bartek Kasprzykowski główną bohaterką jest biegnąca po plaży gwiazda "M jak miłość". Tamara Arciuch wygląda przepięknie w zwiewnej, białej sukience, która w ruchu delikatnie podkreśla jej zaokrąglony brzuszek. Tym samym odkrywa największy sekret przyszłej mamy, króra oficjalnie nadal nie potwierdziła informacji, że spodziewa się dziecka. W końcu fani serialowej Anny z "M jak miłość" na własne oczy mogą zobaczyć ciążowy brzuszek aktorki.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna z M jak miłość też będzie miała dziecko z Wernerem?

Oczywiście pod nagraniem nie brakuje pełnych zachwytu komenatrzy internautów, którzy gratulują Tamarze Arciuch i Bartkowi Kasprzykowskiemu nowego członka rodziny. Aktorska para powita swoje drugie dziecko na świecie pod koniec października. Wszyscy liczą na jeszcze więcej zdjęć pięknej przyszłej mamy z wakacji w Portugalii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: