SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch nie chciała być aktorką

M jak miłość. Tamara Arciuch nie chciała być aktorką

06.07.2016, godz. 15:15
M jak miłość. Anna Gruszyńska (Tamara Ariuch)
M jak miłość. Anna Gruszyńska (Tamara Ariuch) foto:

Tamara Arciuch zdradziła, że wcale nie planowała kariery aktorskiej. Jak to zwykle bywa, o jej wyborze zadecydował przypadek i to, że nie dostała się na wymarzone studia. Serialowa Anna z "M jak miłość" pasjonowała się architekturą, ale nie została przyjęta na Akademię Sztuk Pięknych. Właśnie wtedy wstąpiła do teatru i tam już została. Teraz miliony widzów uwielbiają ją za rolę właścicielki siedliska w "M jak miłość" i nie tylko.

Tamara Arciuch nie chciała zostać aktorką. Jej pierwszym wyborem zaraz po liceum w Skierniewicach, miała być architektura.

Zobacz: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży kwitnie na wakacjach z mężem Bartkiem Kasprzykowskim

- Myślałam o architekturze wnętrz. Miało być artystycznie, a jednocześnie praktycznie. Na egzaminach na gdańską ASP rysunek, malarstwo wyszły mi nieźle. Mimo wszystko nie udało się… Zaczęłam zastanawiać się, co dalej. I wtedy weszłam do teatru. A jak już weszłam, tak zostałam! - wspomina gwiazda w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Nastoletnia wtedy Tamara wstąpiła do Teatru Muzycznego w Gdyni, w którym mieści się też studium teatralne. -W tydzień się przygotowałam. I dostałam się! - zdradza aktorka na łamach "Olivii".

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna też będzie miała dziecko z Wernerem?

To był dobry wybór! Tamara Arciuch może pochwalić się udziałem w 20 spektaklach! A to dopiero przedsmak tego, co było potem - w telewizji.

Dziś na koncie aktorki znajdziemy w sumie 40 ról w serialach i filmach pełnometrażowych. Obecnie Tamara Arciuch wciela się w rolę Anny w "M jak miłość", gra też Kingę w serialu TVN "Druga szansa".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: dziendobry.tvn.pl
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: