SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski o swojej rodzinie - WIDEO

M jak miłość. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski o swojej rodzinie - WIDEO

30.01.2017, godz. 14:00
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski foto: x-news

Tamara Arciuch znana z roli Anny w serialu "M jak miłość" nie tak dawno po raz trzeci została mamą! Wraz z aktorem Bartkiem Kasprzykowskim opowiadają w wywiadzie, jak to jest mieć trójkę dzieci, każde na zupełnie innym etapie rozwoju. Jak radzą sobie Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w roli rodziców?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mają cudną trójkę dzieci: Krzysztof ma 17 lat, Michał ma 7, za to najmłodsza Nadia dopiero kilka miesięcy. Rozstrzał wiekowy pomiędzy dziećmi Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego jest dosyć spektakularny. Z pewnością nie jest łatwe dostosowywać się za każdym razem do innego progu wiekowego:
- Wychodzisz z jednego pokoju, w którym otrzymujesz zwierzenia na temat "straszności" szkoły, która po prostu wykańcza, przechodzisz przez drugi pokój, w którym jest problem, że Borys nie pożyczył zabawki... słysząc na dole rozdzierający krzyk najmłodszego dziecka, które woła, że właśnie mama jest potrzebna.

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz odchodzi z M jak miłość. Co będzie z Lucjanem Mostowiakiem?

Pomimo trudności, Bartek i Tamara trzymają się razem i nie potrzebują "wyrwać" się od domowej codzienności - a wręcz dążą do tego, by spędzać jak najwięcej czasu z rodziną. Aktor nie odczuwa potrzeby ucieczki, a kiedy wyjeżdża, to często nie czuje się dobrze z daleka od swojej ukochanej gromadki i cudownej żony. Więcej szczegółów w wywiadzie poniżej:

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: