SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tak zmieniły się dzieci Marka Mostowiaka

M jak miłość. Tak zmieniły się dzieci Marka Mostowiaka

24.04.2017, godz. 12:15
M jak miłość Ula (Iga Krefft), Mateusz (Krystian Domagała), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość Ula (Iga Krefft), Mateusz (Krystian Domagała), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Profil "M jak miłość" zafundował fanom serialu powrót do przeszłości! Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft) i Mateusz (Krystian Domagała) przez lata zmienili się nie do poznania. Jak dzieci Marka (Kacper Kuszewski) zmieniły się przez wszystkie lata serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Marcjanna Lelek, Iga Krefft i Krystian Domagała, czyli młodzi aktorzy odgrywający role dzieci Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość", dorastali na oczach milionów widzów w Polsce. Serialowy Mateusz pojawił się po raz pierwszy na planie "M jak miłość" w wieku zaledwie kilku miesięcy!

Zobacz: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz za życia zdradził losy swojego bohatera

Jak opowiadają serialowe siostry, Ula i Natalka, już jako małe dziewczynki zaprzyjaźniły się podczas odgrywania scen w "M jak miłość" i do tej pory ich więź się nie zmieniła. Są najlepszymi przyjaciółkami już od wielu lat.

Na zdjęciach widać, jak mysia, ruda Ula wyrosła na piękną, pewną siebie kobietę. Mateusz z małego chłopca powoli zaczyna zmieniać się w mężczyznę, nadal czarując ciemnymi oczami. Najmniej chyba zmieniła się Natalka - nadal ma burzę blond włosów i uroczy uśmiech, a dojrzewanie bardzo się jej przysłużyło. Kto pamięta czasy dzieciństwa młodych bohaterów "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: