SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tak zmieniło się M jak miłość w 2016 roku

M jak miłość. Tak zmieniło się M jak miłość w 2016 roku

28.12.2016, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1206. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Za nami ostatni odcinek "M jak miłość" w 2016 roku, czas na wielkie podsumowanie! Co się w tym roku zmieniło w "M jak miłość", co się wydarzyło i co się już nie powtórzy? W minionych odcinkach "M jak miłość" nie zabrakło rozstań, chorób, wielkich sercowych miłości i dylematów. Zobacz nasze zestawienie najciekawszych wątków "M jak miłość" z mijającego roku.

"M jak miłość" 2016 - co się wydarzyło w serialu?

Lenka (Marysia Głowacka) po dopalaczach walczyła o życie! W "M jak miłość" córeczka Zduńskich podczas zabawy w domu zjadła znalezioną za bistro tabletkę. Pastylka okazała się trucizną, a Kinga (Katarzyna Cichopek) znalazła nieprzytomną córeczkę w pokoju! Rodzice dziewczynki z niepokojem czekali na werdykt lekarza. Na szczęście dziewczynka wróciła do zdrowia.

Artur (Tomasz Ciachorowski) oświadczył się Izie (Adriana Kalska). W "M jak miłość" chłopak niespodziewanie pojawił się w Polsce i zniszczył narastające miłosne napięcie między Izą i Marcinem, który potrzebował pomocy kuratorki. Te zaręczyny jednak nic nie zmieniły. Chodakowski i tak zdobył serce uroczej brunetki. 

Magda (Anna Mucha) adoptowała Maćka (Franciszek Przanowski)! W "M jak miłość" Chodakowska zawsze marzyła o dziecku, a po ślubie z Olkiem (Maurycy Popiel) jej pragnienie mogło się spełnić. Razem mieli większe szanse w ośrodku adopcyjnym. Lekarz nie chciał zostać ojcem, ale zgodził się ze względu na ukochaną.

Agnieszka (Magdalena Walach) urodziła Helenkę (Ola Trojanowska)! To dopiero było wydarzenie w "M jak miłość". Tomek (Andrzej Młynarczyk) do ostatnich chwil ukrywał przed Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), że będzie miał dziecko z Olszewską.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Asi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

Piotrek (Marcin Mroczek) zaczął pracę u Góreckiego (Wojciech Wysocki). Biznesmen zatrudnił byłego prawnika jako kierowcę, ale Zduński szybko awansował. Nalegała na to także Olga (Katarzyna Grabowska), która zakochała się w nowym pracowniku ojca.

Zuza (Jolanta Fraszyńśka) odnalazła dawnego kochanka i wyjechała z Warszawy. Teraz razem z Wiktorem (Piotr Grabowski) mieszka za granicą. Jej wyjazd był niespodzianką nie tylko dla widzów, ale także dla Kingi, która straciła najlepszą opiekunkę.

Marta (Dominika Ostałowska) rozstała się z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Chociaż nie było oficjalnego rozwodu, małżeństwo Budzyńskich jest już fikcją. Oboje uczą się żyć bez siebie po tym, jak prawnik flirtował z Pauliną (Maria Szafirska).

Natalka (Marcjanna Lelek) zamieszkała z Frankiem (Piotr Nerlewski). Po kilku miesiącach udanego związku Mostowiakówna postanowiła przyjąć propozycję ukochanego i wprowadziła się do leśniczówki razem z córeczką. 

Marcin (Mikołaj Roznerski) oddał szpik, który uratował życie Naomi (Mayu Gralińska-Sakai). Chodakowski koniecznie chciał poznać tancerkę, której uratował życie. Niestety jego nowa przyjaciółka niedawno umarła...

Grzegorz (Wojciech Majchrzak) zdradził Aleksandrę (Magdalena Pieczyńska) z opiekunką Szymonka (Staś Szczypiński). Marcin (Mikołaj Roznerski) jako pierwszy dowiedział się o romansie ojca i był zażenowany jego zachowaniem.

Ojciec Izy okazał się mordercą. Lewińska powiedziała ukochanemu, że od lat dręczy ją myśl o tragicznym wypadku, w którym zginęła niewinna kobieta. Tą kobietą okazała się żona Góreckiego! W "M jak miłość" biznesmen spotkał się z Izą by przyjąć kondolencje i zapewnić, żeby nie zadręczała się błędami swojego ojca.

Przeczytaj: M jak miłość. Joanna Koroniewska zniknęła z serialu, ale i tak zarabia

Anna (Tamara Arciuch) i Adam (Jacek Kopczyński) odwołali ślub w ostatniej chwili! Zakochani przestraszyli się ceremonii i postanowili żyć na kocią łapę.

Olek wyjechał za granicę. Magda była temu przeciwna, ale Chodakowskiemu zamarzyła się międzynarodowa kariera. Mężczyzna wyjechał do Kuwejtu skazując swoje małżeństwo na porażkę.

Śmierć Naomi... W "M jak miłość" po kłótni ze swoim żonatym kochankiem Naomi umarła, a w parku znalazł ją Marcin. To właśnie on został oskarżony o zabójstwo! Na szczęście udowodnił, że sprawcą śmierci jest Mariusz (Mariusz Witkowski) i wyszedł na wolność.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: