SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tak śpiewa Ula z M jak miłość - WIDEO

M jak miłość. Tak śpiewa Ula z M jak miłość - WIDEO

05.01.2017, godz. 19:00
Iga Krefft
Iga Krefft foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Wiedzieliście, że Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" to także Ofelia Daniels, zdolna wokalistka i autorka piosenek, która od dłuższego czasu stawia nieśmiało kroki na rynku muzycznym? Aktorka z "M jak miłość" posługuje się pseudonimem i świetnie odnajduje się na wokalnej scenie. Koniecznie musicie zobaczyć ją w akcji!

Ula z "M jak miłość" gwiazdą muzyki!

Iga Krefft w świadomości widzów już pewnie na zawsze pozostanie Ulą Mostowiak z "M jak miłość", ale aktorka nie chce się ograniczać tylko do roli w serialu. Jej największą pasją jest muzyka. Pewnie niewiele osób wie, że 21-latka już od dawna śpiewa, pisze teksty piosenek i komponuje razem ze swoim zespołem "Daisy and the Moon". Na potrzeby kariery muzyczynej Iga Krefft odcina się jednak od Uli z "M jak miłość" i posługuje się pseudonimem Ofelia Daniels.

Patrz: M jak miłość. Serial o Mostowiakach od lat bije rekordy popularności

Od dwóch lat Iga Krefft rozwija muzyczną karierę, ale to nie oznacza, że zamierza rezygnować z roli w "M jak miłość". Wymyśliła sobie pseudonim, by na scenie odciąć się od tak znanego wizerunku.

Ofelia to ja, w stu procentach. Odkryłam to imię dla siebie; najbardziej do mnie pasuje i oddaje moją osobowość. Iga jest zarezerwowana dla rodziny – tak mnie nazwano. Ofelia Daniels jest związana z muzyką - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz: M jak miłość. Ula zajmie się siedliskiem po wyjeździe Anny i Adama

Zobaczcie jeden z występów ekranowej Uli. Trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: