SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tak Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał kochają się na wakacjach we Włoszech. Romantyczne zdjęcia

M jak miłość. Tak Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał kochają się na wakacjach we Włoszech. Romantyczne zdjęcia

31.07.2016, godz. 12:50
Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan foto:

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa od "M jak miłość" na rodzinnych wakacjach we Włoszech. Aktora razem z mężem muzykiem Rafałem Szatanem i 5-letnią córką Hanią objeżdżą słoneczną Italię samochodem. Właśnie zwiedza Florencję gdzie spędza romantyczne chwile z ukochanym. A zdjęcia, które publikuje na Instagramie to najlepszy dowód na to, że krążące co jakiś czas plotki o kryzysie w ich związku to kompletnie bzdury. Zobaczcie jak kochają się Szatanowie.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłość Barbary Kurdej-Szatan i jej męża Rafała rozkwita podczas włoskich wakacji! Nie ma się jednak co dziwić, bo małżonkowie narescie mają czas tylko dla siebie. Serialowa Joasia ma przerwę na planie "M jak miłość", nie gra też w teatrze, nie nagrywa nowych odcinków "Kocham Cię, Polski" i "The Voice of Poland".

Patrz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie: Idiota lekarz ze szpitala nie postawił diagnozy - WIDEO

Już od tygodnia gwiazda "M jak miłość" objeżdża Włochy z ukochanym i córeczką. Przez kilka dni rodzina Szatanów bawiła się na wschodnim wybrzeżu w przepięknym miasteczku Rimini nad północnym Adriatykiem.

Teraz wyruszyli jednak w dalszą podróż w głąb słonecznej Italii. Kolejnym przystankiem w ich wyprawie stała się Florencja. To właśnie tutaj Barbara i Rafał spędzają wyjątkowo romantyczne chwile. Kolacje w urokliwych knajpkach, nocne spacery po mieście i zdjęcie, na których zakochani czule trzymają się za ręce.

Przeczytaj: M jak miłość. Hania, córka Barbary Kurdej-Szatan, będzie aktorką

Ich wspólne zdjęcia dowodzą jak bardzo się kochają. Internauci od razu to zauważyli i w komentarzach piszą,  że cudownie ogląda się fotki, na których widać tyle miłości. Jak widać wszystkie plotki o tym, że w małżeństwie Szatanów źle się dzieje, bo oboje są zajęci rozwijaniem swoich karier, nie mają nic wspólnego z prawdą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: