SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tajemnica Mikołaja Roznerskiego. Jaki ma sposób na kobiety?

M jak miłość. Tajemnica Mikołaja Roznerskiego. Jaki ma sposób na kobiety?

11.06.2016, godz. 11:00
Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość
Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość foto:

Mikołaj Roznerski zyskał sławę dzięki "M jak miłość". Teraz przystojniak ma masę wiernych fanek, a on dobrze wie, jak oczarować kobietę! Serialowy Marcin Chodakowski powiedział, co podziwia w płci przeciwnej i zdradził swój sekretny sposób na podryw! Zobacz w jaki sposób uwodzi lubiany aktor z "M jak miłość".

Mikołaj Roznerski przyciąga fanki "M jak miłość" przed telewizory. Panie dosłownie uwielbiają serialowego Marcina - nic więc dziwnego, że aktor nie może się od nich opędzić.

Zobacz: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka, z którą był na randce?

Przystojny, utalentowany, a na dodatek zna się na kobietach i jak nikt inny zna przepis na udany podryw. W dodatku nie wykorzystuje do tego swojej sławy.

- Myślę, że lubią mnie, bo zawsze jestem sobą. W spotkaniu z kobietą nie udaję. Nie puszę się, że jestem aktorem - powiedział nieskromnie Mikołaj Roznerski.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zostawi Izę dla tancerki Naomi?

Mikołaj Roznerski zdradził, że najbardziej w kobietach podoba mu się moc poskramiania męskiej agresji, ich otwartość i delikatność.

- Moja mama dobrze mnie wychowała, więc szanuję kobiety. Jestem do niej bardzo podobny. Nauczyła mnie dystansu, szczerości, tolerancji. Każda kobieta jest intrygującą istotą. Mężczyźni uczą się od kobiet elastyczności, otwartości, zrozumienia. Kobieta sprawia, że w mężczyźnie mniej jest pierwotnego instynktu agresji - dodaje aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: